NAMM'19: Przenośne uderzenie od Mackie - kolumny FreePlay

NAMM'19: Przenośne uderzenie od Mackie - kolumny FreePlay

28 stycznia 2019, 12:00
Producent: Mackie
Dystrybucja: Music Info NAMM

Podczas tegorocznych targów NAMM firma Mackie zaprezentowała odświeżoną serię przenośnych kolumn głośnikowych FreePlay. Grupą docelową tych zestawów są muzycy, którzy potrzebują lekkich, łatwych w obsłudze i dobrze brzmiących zestawów głośnikowych. Zadowoleni będą z nich również różnego rodzaju artyści uliczni i prezenterzy.

 

[img:1]

 

W serii znajdują się trzy modele - FreePlay Live, FreePlay Home i FreePlay Live. Każda z nich różni się rozmiarami, mocą i zastosowaniem, lecz niezależnie od tego wszystkie połączone są funkcjami takimi jak: 15-godzin pracy na wbudowanej baterii Li-ion (z możliwością pracy jako powerbank), pasywne chłodzenie, czy aplikacja FreePlay Connect do łatwej kontroli parametrów pracy kolumny. Dodatkowo na pokładzie znajduje się łączność Bluetooth i wejście Stereo Aux. W przypadku użycia dwóch kolumn istnieje możliwość automatycznego parowania ich w zestawy stereo.

 

 

Największy model - FreePlay Live dostarcza 150W mocy i wyposażony został w możliwość montażu na standardowym statywie głośnikowym. Przy użyciu podwójnych złącz XLR Combo do kolumny można podłączyć zarówno mikrofony, jak i gitary czy klawisze, a wyjście monitorowe ¼" jack umożliwia wysłanie miksu do innej kolumny czy miksera.

 

[img:2]

 
więcej: mackie.com
Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Mackie rozwiń listę sklepów

(prawie) wszystko o konsolecie DiGiCo Quantum 338 [live]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz