Wyborne kable audio od PROCAB - Prime

Wyborne kable audio od PROCAB - Prime

1 lutego 2019, 11:00
Producent: ProCab

Belgijska firma PROCAB znana jest z produkcji szerokiego zakresu kabli audio, wideo, zasilających, a także różnorakich akcesoriów AV do zastosowań domowych i profesjonalnych. Od pewnego czasu w jej ofercie znajduje się seria Prime, w której znajdują się kable audio i głośnikowe - również na bębnach.

Seria Prime wyróżnia się bezkompromisową jakością wykonania przy użyciu najwyższej klasy przewodów i renomowanych złącz Neutrik. Gotowe kable dostępne są w różnych wersjach, długościach i kombinacjach wtyków, a specjalna budowa zapewnia odpowiednią giętkość w parze z wysoką wytrzymałością. Producent na każdym z nich umieszcza również fragment przezroczystej rurki termokurczliwej, która ułatwia opisywanie przewodów.

 

[img:1]

 

W serii znalazły się także kable zwinięte na bębnach. Dostępne są one w wersjach pojedynczych, jak i kompletnych stageboxów z zestawem wejść/wyjść w różnych konfiguracjach. Budowa bębna oparta jest o stalową ramę, która zapewnia najwyższą odporność i wytrzymałość w nawet najbardziej wymagających warunkach. Składany uchwyt ułatwia przenoszenie, a wbudowany hamulec uniemożliwia niechciane zwinięcie kabla. W ofercie firmy dostępne są także lekkie (1.8 kg) bębny zbudowane z tworzyw sztucznych (PC, PE). Producent umożliwia również zakup pustych bębnów, do których zakupić można różne płytki z różnorakimi otworami na złącza XLR, Schuko czy VGA.

Jak w przypadku gotowych kabli, zestawy na bębnach zbudowane są przy użyciu najwyższej jakości przewodów i złącz.

 

więcej: procab.be
Instalacje - akcesoria Kable, przewody, wtyki

Gdzie kupić?

ProCab ProCab www.procab.be

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ProCab rozwiń listę sklepów

Ośrodek Kultury w Niemodlinie nagłośniony przez JBL SRX 900
Więcej wiadomości