LD Systems MAUI P900 dostępny w sprzedaży

LD Systems MAUI P900 dostępny w sprzedaży

4 lutego 2019, 12:00
Producent: LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL GmbH

System kolumnowy MAUI P900 marki LD Systems, jest już dostępny w sprzedaży. Produkt będący połączeniem najnowocześniejszej technologii audio z absolutnie niepowtarzalnym wzornictwem powstał we współpracy z agencją designu Studio F. A. Porsche i zdobył liczne nagrody, w tym: German Design Award, IF Award oraz Red Dot Award 2018.

MAUI P900 marki LD Systems ma być właściwym wyborem w przypadku ekskluzywnych imprez z muzyką na żywo oraz stałych instalacji nagłośnieniowych, w których wymagana jest ponadprzeciętna jakość i szeroki, równomierne pokrycie dźwiękiem. Z uwagi na swą stylową formę i czystość dźwięku system MAUI P900 świetnie się sprawdza - od strony wizualnej jak i brzmieniowej - także jako domowy zestaw audio klasy hi-end. Zestaw MAUI P900 jest dostępny w kolorach cocoon white, platinum grey oraz graphite black, przez co elegancko się komponuje praktycznie z każdą stylistyką wnętrza.

 

[img:4]
 

Złożony z 50 głośników neodymowych oraz końcówki mocy klasy D o mocy RMS równej 1400 W, wytwarza maksymalne ciśnienie akustyczne rzędu 131 dB, a pasmo przenoszenia wynosi od 42 do 20 000 Hz. System MAUI P900 wykorzystuje technologię SonicGuide, opartą na opatentowanym przez LD Systems układzie głośników wysokotonowych WaveAhead, zapewniającym zwarty front fali. Szeroka emisja dźwięku w poziomie (140°) i jednoczesna wąska, zwarta emisja w pionie gwarantują duży zasięg i równomierne pokrycie dźwiękiem.

Opracowana przez LD Systems technologia 24-bitowego przetwarzania sygnału DynX zapewnia selektywne, dynamiczne i wolne od zniekształceń brzmienie, nawet przy maksymalnej głośności. Ponadto, kodowanie aptX i AAC zapewnia transmisję strumieniową dźwięku przez Bluetooth w wysokiej rozdzielczości, w pełnej szerokości pasma, o zasięgu 70 metrów. Technologia TrueWireless Stereo umożliwia bezprzewodową transmisję stereo przy użyciu dwóch systemów ustawionych w odległości do 40 metrów od siebie.

 

[img:2]

 

Trzyczęściowy system kolumnowy MAUI P900 jest wykonany z niezwykle mocnego aluminium i wyposażony w kilkuwarstwowe elastyczne maskownice. Dzięki specjalnie opracowanemu systemowi połączeń wielostykowych jego złożenie zajmuje zaledwie kilka sekund i nie wymaga dodatkowych kabli. Na minimalistycznym panelu przyłączy znajdują się regulatory głośności systemu i subwoofera, dwa gniazda XLR (wejście stereo) oraz dwa wyjścia XLR, służące do konfiguracji stereo dwóch systemów za pomocą kabli.

Wygodny transport oraz bezpieczeństwo systemu zapewniają wyściełane torby na kolumny i subwoofer oraz skonstruowana specjalnie na potrzeby MAUI P900 skrzynia flight case z wysokiej jakości komponentów, z precyzyjnie dociętymi piankowymi wkładkami. Elementy te są dostępne jako akcesoria.

 

[img:3]

 

MAUI P900 to kultowe kolumny podłogowe z oferty marki LD Systems, przekonujące swą charakterystyczną stylistyką, pierwszorzędnymi komponentami i doskonałą jakością brzmienia.

 

Ze względu na wielokrotnie nagradzane wzornictwo, opracowane przez Studio F. A. Porsche, oraz perfekcyjną symbiozę formy i funkcji, MAUI P900 jest jedynym w swoim rodzaju systemem audio, który zaciera granice między techniką, sztuką i wzornictwem.

Viktor Wiesner - Product Manager, Pro Audio

 

W związku z olbrzymim zainteresowaniem systemem MAUI P900, pierwsza seria produkcyjna została już całkowicie wyprzedana. Kolejne dostawy pojawią się w marcu 2019 roku.

 

[img:1]

 

Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki Pełnopasmowe aktywne

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Ciekawe instalacje: L-Acoustics w Teatrze Wielkim w Warszawie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz