NAMM'19: Marshall Studio Series - 20 watt klasycznego brzmienia

NAMM'19: Marshall Studio Series - 20 watt klasycznego brzmienia

31 stycznia 2019, 08:00
Producent: Marshall
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Miłośnicy firmy Marshall nowy rok zaczynają w doskonałych nastrojach, ponadczasowe, znane z setek tysięcy nagrań modele wzmacniaczy doczekały się pod postacią serii Studio swoich kompaktowych, 20-watowych braci. 

 

 

Wszyscy wiemy, że dobrze brzmiący Marshall to ten, rozkręcony na 11 w skali do 10! Jednak w przypadku potężnych, 100-watowych headów nie zawsze jest to możliwe. Marshall Studio Series zawiera 20-watowe wersje absolutnie kultowych konstrukcji - Studio Classic (JCM800 2203), Studio Vintage (JMP 1959SLP) oraz Studio Jubilee (wcześniej znany jako Mini Jubilee).

 

[img:1]

 

Wszystkie modele dostępne są w wersji head oraz combo, przy czym w tej ostatniej wersji, znajdziemy na pokładzie jeden, 10-calowy głośnik Celestion V. Modele wyposażone zostały w lampy ECC83 (x3) oraz EL34 (x2). Podobnie jak swoi więksi bracia, Studio Series posiadają  wyjścia o niskiej i wysokiej czułości oraz master volume.

 

[img:2]

 
więcej: marshall.com
Komba gitarowe do gitary elektrycznej Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

Marshall Marshall marshall.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Marshall rozwiń listę sklepów

Gitara

Cyfrowy Bogner do Twojego DAW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz