NAMM'19: Wzmacniacze VX i specjalne wydanie AC 15 od VOX

NAMM'19: Wzmacniacze VX i specjalne wydanie AC 15 od VOX

13 lutego 2019, 09:00
Producent: VOX

Podczas tegorocznych targów NAMM firma VOX zaprezentowała światu dwa nowe modele wzmacniaczy, które poszerzają popularną serię VX.

Są to dwa modele oznaczone symbolami VX50 GTV oraz VX15 GT. Większy, VX50 wyposażony został w 50 W mocy napędzającej 8-śmio calowy głośnik. Z kolei VX15 dostarcza 15 W mocy i 6.5" przetwornik. Każdy z nich wyposażony został w nowoczesną technologię Nutube - czyli futurystyczną wizję firmy Korg na temat lamp elektronowych. Tym, co je wyróżnia jest obudowa z formowanego wtryskowo ABS - zapewniająca zarówno niską wagę, jak i świetne brzmienie - ze względu na wbudowany port bass-reflex.

 

 

W każdym ze wzmacniaczy zawarte jest 11 cyfrowych modeli wzmacniaczy wraz z rozbudowaną sekcją efektów. Składa się na nią osiem typów procesorów - w tym cztery typy modulacji i efekty delay/reverb.

Odświeżony został również popularny wzmacniacz AC 15, który w specjalnej edycji wyposażony jest w głośniki Warehouse. Ci, którzy znają tą markę wiedzą, że wyróżniają się charakterystycznym, amerykańskim brzmieniem - w końcu są ręcznie produkowane w USA. Zmieniają one całkowicie barwę wzmacniacza, co odkrywa przed użytkownikami całkowicie nową paletę tonów.

Limitowana edycja AC 15 dostępna będzie w limitowanej do 800 sztuk liczby egzemplarzy.

 

Zdjęcia ze stoiska VOX podczas NAMM'19:

[img:1]

[img:4]

[img:5]

[img:3]

[img:6]

[img:8]

 
Wzmacniacze Komba gitarowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Mega Music

adres:
ul. Leśna 15 81-876 Sopot

Sklepy muzyczne > VOX rozwiń listę sklepów

Portman Lights z nowiutkim oświetleniem MANTIS
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz