NAMM'19: Odświeżony zestaw video MV88+ od Shure

NAMM'19: Odświeżony zestaw video MV88+ od Shure

13 lutego 2019, 11:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Podczas tegorocznych targów NAMM firma Shure zaprezentowała najnowszy dodatek do serii kompaktowych mikrofonów Motiv. MV88+ to udoskonalona wersja modelu MV88, która wydana została kilka lat temu. Za unowocześnienie urządzenia odpowiadają w dużej części sami użytkownicy, których cenne rady i sugestie zostały zawarte w nowej wersji z plusem.

  •  Czytaj więcej na temat mikrofonu Shure MV88+ w aktualizowanym na bieżąco artykule

 

Mikrofon MV88+ to idealne narzędzie dla podcastu, studia, dziennikarza

Mikrofon MV88+ wyposażony został w gniazdo słuchawkowe do odsłuchu bezpośredniego oraz port micro USB. W zestawie znajdują się przewody Lightning i USB-C, dzięki czemu bez problemu można połączyć się z większością kompatybilnych urządzeń iOS jak i Android. Dodatkowo, producent zawarł w komplecie uchwyt mikrofonowy z klipsem i standardowym gwintem ¼-20 do łączenia z akcesoriami innych firm. Dedykowany uchwyt na telefon i mini-statyw Manfrotto pozwala na użycie i ułożenie mikrofonu w praktycznie każdej sytuacji.

 

 

Aplikacja ShurePlus MOTIV wyposażona została w mnogość funkcji rejestrowania w 24 bitach, a także wszelkie niezbędne efekty. Zawarte w nich jest kilkanaście presetów DSP, które w łatwy sposób ustawiają parametry urządzenia pod np. nagranie gitary akustycznej, głosu i inne. Jako, że MV88+ to mikrofon stereofoniczny, znajdziemy tutaj również regulację szerokości spektrum stereo - używając węższego dla wywiadów, a poszerzając je podczas nagrywania koncertu. Wbudowany kompresor, limiter i 5-pasmowy korektor barwy umożliwiają dokładnie dopasować finalne brzmienie do potrzeb użytkownika.

Jakiekolwiek zmiany dokonane w aplikacji zapisują się w mikrofonie, więc dźwięk ten może być przekazywany bezpośrednio do kamery lub aplikacji jak Garage Band czy Facebook Live.

Mikrofon MV88+ dostępny jest w cenie $249 (około 950 zł).

 

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

 
więcej: www.shure.pl
Mikrofony Pozostałe Podcast i home office

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Sennheiser Digital 6000 na trasie Eda Sheerana
Więcej wiadomości