M-ocne zestawy Midas - nowa promocja

M-ocne zestawy Midas - nowa promocja

15 lutego 2019, 09:00
Producent: MIDAS
Dystrybucja: SoundTrade

Polski dystrybutor marki Midas uruchomił nową edycję promocji na zestawy Midas z serii M. W skład zestawów promocyjnych wchodzi wybrany mikser cyfrowy Midas z serii M (M32, M32R lub M32C) oraz Midas DL32 - 32-kanałowy stagebox cyfrowy, wyposażony w wyjścia AES/EBU, który pozwala na cyfrową transmisję audio w promieniu 100m.

Do zestawów można nabyć akcesoria Klark Teknik w bardzo atrakcyjnych cenach. Są to:

 

  • Interfejs KLARK TEKNIK DN32-DANTE - pozwala on nie tylko na bezproblemową rejestrację materiału audio z konsolety, ale również na gładką współpracę z konsoletami innych marek, które napotkamy na swojej drodze. DANTE to już praktycznie standard - również w M32.
  • KLARK TEKNIK NCAT5E-50M - profesjonalny kabel sieciowy CAT5e Neutrik EtherFLEX o długości 50 m na bębnie Schill ze złączami RJ45 Neutrik/Hirose.

 

[img:1]

 

M32 to najpopularniejszy obecnie stół legendarnego Midas-a. W każdym z dostępnych zestawów promocyjnych potrafi zmiksować jednocześnie 40 kanałów do 25 niezależnych szyn. Oprócz wielokrotnie nagradzanych preampów, mamy do dyspozycji również emulacje klasycznych analogowych (w tym lampowych) korektorów i kompresorów.

Liczba zestawów ograniczona. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

 

[img:2]

 
więcej: soundtrade.pl
Miksery Cyfrowe Systemy przyłączeniowe Stage box

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Pro Audio

HK Audio FINEO - seria "skrojona" pod instalacje
Więcej wiadomości