NAMM'19: Sakae powraca do gry

NAMM'19: Sakae powraca do gry

20 lutego 2019, 09:00
autor: Paweł Ostrowski
Producent: Sakae

Sakae to firma, która zatrzęsła rynkiem muzycznym, po czym nieoczekiwanie z niego zniknęła. Narobiła wiele hałasu, po którym ucichła zupełnie, pozostawiając zafascynowanych instrumentami użytkowników w stanie niedosytu, zwątpienia i osłupienia.

Producent odważył się wyjść z cienia Yamahy, dla której Sakae produkowało instrumenty perkusyjne przez 40 lat, po czym ogłosił upadłość. Tak się jednak składa, że pojawiło się światełko nadziei na silny powrót marki Sakae na rynek.

 

 

Na tegorocznych targach NAMM Show Sakae wystawiło niewielkie stoisko. Skromnych rozmiarów, ale dających nadzieję na powrót. Wprawdzie pod szyldem Korg USA Inc., ale prezentując kilka nowych produktów, co z pewnością pozwala odzyskać wiarę w markę Sakae, wzbudzając ciekawość dalszym losem firmy i jej świetnych produktów. Mogliśmy zapoznać się z nowym klonowym zestawem Sakae, sprawnymi mechanizmami stopy pojedynczej i podwójnej, czy cajonami zrobionymi przez Sakae, więc tych kilka nowości może stanowić pretekst do silnego powrotu firmy na rynek.

 

[img:1]

 

[img:2]

Trylogy to jeden z topowych zestawów Sakae, które oczarował rynek (3-warstwowa sklejka konstrukcji klon / topola / klon + 4-warstwowe pierścienie wzmacniające)

 

Akustyczne Zestawy perkusyjne
Portman Lights z nowiutkim oświetleniem MANTIS
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz