AURATONE - nowa marka w ofercie SoundTrade

21 lutego 2019, 10:00
więcej info: SoundTrade SoundTrade tel: +48 22 632 02 85 www.soundtrade.pl

SoundTrade rozszerza swoją ofertę o monitory studyjne marki AURATONE, będącej jednym z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych producentów monitorów studyjnych w branży muzycznej. Markę powołał do życia Jack Wilson w 1958 roku w Kalifornii i przez wiele lat funkcjonowała ona jako niewielka, rodzinna firma. Dziś AURATONE wchodzi w skład koncernu Music Tribe.

Produkty AURATONE, szczególnie legendarny 5C, stały się sławne w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Były wówczas używane w większości studiów nagrań na całym świecie.

Trwałość, płaska charakterystyka, pełnozakresowa reakcja i niewielkie rozmiary sprawiły, że AURATONY są wciąż ulubionymi głośnikami do miksowania w studiach muzycznych i filmowych.

 

[img:1]

 

Szczegóły produktowe:

 

 

Monitory studyjne aktywne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > Auratone rozwiń listę sklepów

Studio

NAMM'20: Arturia prezentuje KeyLab Essential 88
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz