NAMM'19: Nowe stage piano od Dexibell - VIVO S7 PRO

NAMM'19: Nowe stage piano od Dexibell - VIVO S7 PRO

20 lutego 2019, 11:00
Dystrybucja: SoundTrade

“Innowacja, tradycja i pasja bez żadnych kompromisów” - to hasło włoskiej firmy Dexibell, specjalizującej się w produkcji profesjonalnych instrumentów klawiszowych. Podczas tegorocznych targów NAMM nie zabrakło nowości, a jedną z nich jest stage piano VIVO S7 PRO.

Vivo S7 Pro jest ewolucją popularnego modelu S7, czyli rozbudowanego stage piano. Wyposażone zostało w aż cztery sekcje gry, pracujące w czasie rzeczywistym z nielimitowaną liczbą nut polifonicznych. Popularna technologia firmy Dexibell o nazwie “True 2 Life - T2L” ma zapewnić niespotykane dotąd w tego typu instrumentach parametry pracy. Są to m.in. system audio 24bit / 48kHz, unikalne algorytmy samplingu i modelingu, 15 sekund nagrań 3D surround, a także ogromna baza brzmień (113, 1.5 GB wave memory).

 

 

W najnowszej wersji silnika wyeliminowane zostały przerwy podczas zmiany scen lub wczytywania elementów z pamięci. W niezwykle wygodnej i przystępnej wagowo (17.9 kg) obudowie zawarte zostały 88 w pełni ważone klawisze (graded hammer action with triple contact and ivory feel) i przyjazny interfejs użytkownika. Niezbędnymi dodatkami są wyjście XLR, możliwość podłączenia do 4 pedałów ekspresji, 6 pokręteł kontroli, a także blokowane wejście zasilania.

 

[img:3]

Dexibell VIVO S7 Pro

 

[img:4]

Dexibell VIVO S3 Pro

 

Warto także wspomnieć, że na targach prezentowany był również “mniejszy brat” S7 - S3 Pro. Jest to bardzo lekka i przenośna wersja stage piano z 73-klawiszami. Na stronie producenta dostępna jest również nowa kolekcja brzmień Platinum Sound Series.

 

[img:2]

 
Keyboardy Pianina Stage piano
ROXX - Oświetlenie ledowe z Kolonii
Więcej wiadomości