NAMM'19: Adamson IS7 oraz seria CS

NAMM'19: Adamson IS7 oraz seria CS

21 lutego 2019, 09:00
Producent: Adamson

Podczas tegorocznych targów NAMM firma Adamson zaprezentowała wiele nowości, w tym kompaktowy system liniowy IS7. Nie zabrakło również bardziej szczegółowych informacji o nowatorskiej serii kolumn głośnikowych CS.

IS7 to ręcznie produkowane w Kanadzie, kompaktowe systemy liniowe. Wyposażone zostały w dwa, 7-calowe przetworniki kevlarowe i 3", wysokotonowy driver kompresyjny. W tym miejscu warto wspomnieć, że głośniki stosowane w tych konstrukcjach są oparte o specjalnie zaprojektowany kosz, który maksymalizuje objętość czynną i pełni rolę radiatora chłodzącego.

 

 

Do zestawu dedykowany jest subwoofer IS118, który wyposażony został w 18-calowy głośnik z tej samej, kevlarowej serii. Wszystkie modele posiadają prosty, nieruchomy system podwieszania, który idealnie sprawdzi się w instalacjach obiektów kulturalnych, teatrów, klubów czy sal konferencyjnych. Do serii producent poleca wzmacniacze Lab.gruppen D-Series.

Kolejną nowością jest CS7P, czyli pierwszy model w serii inteligentnych kolumn głośnikowych CS. Posiada on dwa kevlarowe woofery 7" i driver kompresyjny 3". Nowa seria charakteryzuje się zintegrowanymi wzmacniaczami klasy D i switchami sieciowymi AVB, umożliwiającymi transmisję sygnału audio z użyciem pojedynczej skrętki. Jest to pierwszy na świecie produkt posiadający fabryczną kompatybilność z Milan / AVB i gwarantuje pełną zgodność w aktualnych, jak i przyszłych produktach.

 

Zdjęcia ze stoiska Adamson podczas NAMM'19:

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

 
Kolumny i głośniki Systemy liniowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ProAUDIO-AVT sp. z o.o.

adres:
ul. Graniczna 89A 54-530 Wrocław
Meyer Sound Bluehorn - Niebieska tuba, referencyjny dźwięk
Więcej wiadomości