ISE'19: PROCAB - kable instalacyjne z dożywociem

1 marca 2019, 08:00

Tegoroczne targi ISE, jak co roku były bardzo owocne w temacie kabli i przewodów różnego rodzaju. Nie zabrakło tam belgijskiej firmy PROCAB, która tym razem oprócz standardowej oferty zaprezentowała również nowości w sektorze kabli instalacyjnych.

Całkowicie odświeżona została oferta kabli i wtyków HDMI zbudowanych w technologii światłowodowej. Podstawowym modelem jest tutaj CLV220A, czyli model Optical HDMI 2.0, którego dedykowanym przeznaczeniem są instalacje stałe. Posiada on możliwość przesyłania obrazu o rozdzielczości do 4K@60HZ 4:4:4 z przepustowością 18Gbps.

 

 

Jest to możliwe poprzez zastosowanie światłowodu, który równocześnie eliminuje wszelkie interferencje z zewnątrz. Wymienne złącza umożliwiają szybkie dopasowanie kabla do potrzeb sytuacji, a specjalnie zaprojektowany system wciągania w rurki instalacyjne ułatwia i znacznie przyspiesza proces montażu. Kabel dostępny jest w różnych długościach - od 10 m do 100 m.

Producent w ofercie posiada również model PRV220A, czyli wzmocniony kabel giętki dedykowany do zastosowań rentalowych. Gniazda wykonane zostały ze stali nierdzewnej, a specjalna, kevlarowa powłoka chroni kabel i zapewnia długotrwałą, niezawodną pracę. Obudowy złączy zabezpieczają je przed warunkami atmosferycznymi. Model PRV220A dostępny jest w długości 25m. Dla osób, które potrzebują kabli o znacznej długości dedykowany jest model PRX220A, który zamontowany został na szpuli i dostępny jest w wersji 50 i 100-metrowej. Producent udostępnia także adaptery HDMI D > HDMI A oraz HDMI D > DVI-D.

 

Zdjęcia ze stoiska Procab podczas ISE'19:

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

 
więcej: procab.be
Instalacje - akcesoria Kable, przewody, wtyki

Gdzie kupić?

ProCab ProCab www.procab.be

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ProCab rozwiń listę sklepów

NAMM'20: Ciekawy design i wysoka jakość. Oto Walden!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz