Audiotech: 5 lat gwarancji na monitory studyjne Eve Audio

17 czerwca 2019, 12:00
więcej info: AUDIOTECH AUDIOTECH tel: +48 (22) 648 29 35 www.audiotechpro.pl

Eve Audio wyróżnia nie tylko dźwięk, któremu można zaufać, ale również poczucie bezpieczeństwa, czego potwierdzeniem jest wydłużenie okresu gwarancji do 5 lat.

Od zarania dziejów, świat wypełniony jest rożnymi zjawiskami. Na przykład tarcie jako proces fizyczny towarzyszy nam każdego dnia - dzięki niemu możemy się poruszać i wykonywać skomplikowane czynności. Proces ten to również eksploatacja - powoduje, że nawet najnowsze modele samochodów lądują na diagnostycznym podnośniku. A jaki przebieg mają Twoje odsłuchy Eve Audio?

 

[img:1]

 

Polski dystrybutor marki Eve Audio - firma Audiotech, uruchamia sześciomiesięczny, bezpłatny program wsparcia serwisowego dla użytkowników monitorów i subwooferów tej marki, nawet tych poza okresem gwarancyjnym!? Jeśli uważasz, że z twoim odsłuchem jest coś nie tak, wypełnij formularz na poniższej stronie internetowej i umów się na bezpłatny przegląd i ewentualną bezpłatną naprawę.

 

Zasady przeglądu:

  1. Program wsparcia serwisowego trwa do końca sierpnia 2019.
  2. Diagnostyka obejmuje monitory zakupione w Polsce.
  3. Terminy przeglądów wyznacza serwisant.
  4. Koszt wysyłki do serwisu pokrywa użytkownik. Audiotech pokrywa koszty wysyłki zwrotnej.

 

Wypełnij formularz

.

więcej: eve-audio.de
Monitory studyjne

Gdzie kupić?

EVE Audio EVE Audio www.eve-audio.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > EVE Audio rozwiń listę sklepów

Studio

NAMM'20: Mikrofonowo i słuchawkowo od Stagg
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz