ISE'19: Nowości oświetleniowe od ADJ

8 marca 2019, 10:00
więcej info: ISE Integrated Systems Europe Barbara Strozzilaan 201 1083HN Amsterdam A.D.J. Supply Europe B.V. ul. Junostraat 2 6468EW Kerkrade (Holand)

Firma ADJ przyzwyczaiła nas do prezentowanych corocznie nowinek w zakresie oświetlenia i wideo. Nie inaczej było podczas targów ISE 2019, gdzie światło dzienne ujrzała cała masa nowych produktów, gdzie na szczególną uwagę zasługują najnowsze głowy, LED wash’e i panele video.

W październiku zeszłego roku swój debiut na LDI w Las Vegas miały zgodne z IP65 ruchome głowy serii Hydro. Tym razem po raz pierwszy znajdą się w Europie, i jak deklaruje producent będą gotowe do sprzedaży na wiosnę.

 

 

Hydro Beam X2 wyposażone zostały w super-jasną lampę wyładowczą Osram Sirius 370W, która skutecznie generuje 3-stopniowy słup światła. W zakresie funkcji, głowa oferuje m.in. niezależne kolory, kółka GOBO, liniowy focus, dwa pryzmaty i wbudowany filtr wraz ze złączem USB do aktualizacji oprogramowania. Mniejsza wersja, Hydro Beam X1 posiada lampę Osram Sirius HRI 100W. Każda z lamp posiada specjalnie zaprojektowaną obudowę nie tylko chroniącą przed kurzem, zanieczyszczeniami i wodą, lecz także umożliwiającą stały montaż na zewnątrz.

 

[img:9]

American DJ Hydro Beam X1 i Hydro Beam X2

 

Nowości nie zabrakło także w sektorze spot’ów, gdzie poszerzona została popularna seria kompaktowych lamp Focus. Nowy model Focus Spot 4Z wyróżnia się lampą LED o mocy 200 W, która w parze ze specjalnie zaprojektowanym układem optycznym generuje świetnie wyglądający, mocny promień światła. Niezwykle płynny zoom umożliwia ustawienia zmiany kąta wiązki w zakresie 11 do 22 stopni.

 

[img:10]

American DJ Focus Spot 4Z

 

Nowe panele 32 HEX Panel IP to multifunkcjonalne lampy, które mogą służyć jako wash, blinder lub strobe. Kompaktowa, zgodna z IP65 obudowa wyposażona została w 32 x 12W diód LED (6-in-1 RGBWA+UV HEX), które mają możliwość wygenerowania świetnego efektu w szerokiej palecie barw. W nich znajdują się m.in. zimny i ciepły biały, UV “hot” pink, lime green a także electric blue. 32 LED’y ułożone zostały w indywidualnie kontrolowanych grupach po osiem. Dodatkowo, lampy mogą być połączone w większy zestaw generując cały system oświetlenia pracujący w technologii Pixel Zone Control.

 

[img:11]

American DJ 32 HEX Panel IP

 

Jeżeli chodzi o dział paneli wideo LED, to i tutaj znalazły się nowości. Do oferty dołączył model AV2, który wyróżnia się największą do tej pory rozdzielczością pracy. W jego danych technicznych znajdziemy parametry takie jak jasność 1000NITS, “black face LED” dla niesamowitego kontrastu i gęstość pikseli na poziomie 168 x 168 (pixel pitch 2.97mm). Panel oferuje szeroki zakres kątów widzenia - 160 stopni horyzontalnie i 120 pionowo. W przeciwieństwie do popularnych modeli, AV2 jest doskonale widoczny już od 2.97m, co świetnie sprawdzi się w sytuacji mniejszych pomieszczeń, lecz z wymaganiami na obszerne ekrany. Panele AV2 są bardzo łatwe w transporcie i konfiguracji, z wagą na poziomie około 8 kg.

 

[img:12]

American DJ AV2

 

Fani tradycyjnych PAR’ów również nie będą zawiedzeni. W ofercie ADJ znalazły się modele LED PAR Z120 RGBW oraz PAR ZP120 RGBW, które zapewniają nowoczesne parametry w klasycznie wyglądających kolorach. Lampy dostępne są w dwóch, metalowych obudowach w kolorze czarnym mat i srebrnym i generują światło o mocy porównywalnej do 1000-W halogenu.

 

[img:13]

American LED PAR Z120 i PAR ZP120 RGBW

 

Zdjęcia ze stoiska American DJ podczas targów ISE'19:

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:7]

[img:6]

 

Ruchome głowy Reflektory Oświetlenie led spot beam PAR

Gdzie kupić?

American DJ American DJ www.americandj.eu

Dystrybucja w Polsce:

A.D.J. Supply Europe B.V.

adres:
ul. Junostraat 2 6468EW Kerkrade (Holand)

Sklepy muzyczne > American DJ rozwiń listę sklepów

Jaki mikrofon do studia? Stagg z nowościami na NAMM'20
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz