NAMM 2019 : nowości gitarowe Schecter Guitars

13 marca 2019, 14:01
więcej info: Mega Music ul. Leśna 15 81-876 Sopot NAMM ul. Anaheim Convention Center, 800 West Katella Avenue CA 928 Anaheim

Firma Schecter Guitars jest inna. Każdego roku pokazuje swą odmienność nie tylko w przepięknych nowych modelach gitar, które trafiają na rynek, ale także w sposobie ich prezentowania na targach NAMM. Pomieszczenie, gdzie jest tzw. "wystawka" instrumentów nie znajduje się na hali głównej, należy dotrzeć do Schecter'a windą i korytarzami. Jest to chyba świadomy wybór miejsca, odróżniając się tym samym od innych wystawców, którzy gdzieś poniżej się wzajemnie "zagłuszają". 

Z pewnością to co odróżnia Schecter to właśnie nie ilość, ale jakość. Producent konsekwentnie rozszerza swój obszerny katalog zarówno o nowe modele jak i nowe wariacje znanych i lubianych konstrukcji. 

 

Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się oferta gitar basowych na rok 2019. Takie modele jak SLS Elite-4, Diamond-J-4 czy powracająca do oferty seria Riot z całą pewnością zaciekawią miłośników najniższych częstotliwości. 

 [img:1]

Poszerzona została seria gitar "Red Reign". Bardzo popularne ze względu na nietuzinkowe wykończenie gitary, dostępne będą w formacie Apocalypse, V, Solo oraz w wersji 7 strunowej. 

 [img:2]

Kompletnie nową serią instrumentów jest seria Reaper, wyróżniająca się doborem drewna oraz bogatym wyposażeniem. Warto nadmienić, że w skład tej linii gitar wchodzi m.in. 7-strunowy model z menzurą multiscale. 

[img:3]

 

Galeria ze stoiska Schecter Guitars podczas NAMM19

 

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

Elektryczne Basowe Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Mega Music

adres:
ul. Leśna 15 81-876 Sopot

Sklepy muzyczne > Schecter rozwiń listę sklepów

PREMIERA:  DiGiCo prezentuje konsoletę Quantum338
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz