ISE'19: Audio-Technica aktualizuje serię mikrofonów Engineered Sound

ISE'19: Audio-Technica aktualizuje serię mikrofonów Engineered Sound

14 marca 2019, 11:00
Producent: Audio-Technica

Podczas targów ISE 2019, Audio-Technica zaprezentowała nowe funkcjonalności i możliwości zaktualizowanej serii mikrofonów. Najnowsza seria ES, bo o niej mowa, idealnie sprawdzi się w instalacjach wymagających wysokiej jakości dźwięku, a w szczególności gdy potrzebna jest elastyczność systemu i konfiguracji.

Zaprojektowana i produkowana w Japonii nowa, modularna seria ES składa się z czterech przetworników dla mikrofonu ES925 (dostępne są wersje karioidalne, hiperkardioidalne, dookólne - oraz pojemnościowe MicroLine); sześciu gęsich szyjek o różnych długościach i czterech modułów zasilania, przy czym wszystkie moduły są wymienialne. Gęsie szyjki są dostępne w długościach 6”, 12”, 15”, 18”, 21” i 24”. Wszystkie, oprócz najkrótszej 6-calowej, mają możliwość zginania w dwóch miejscach, co umożliwia precyzyjne ustawienie mikrofonu.

 

 

Na cztery moduły zasilania w nowej linii ES składają się: moduł ES8544, dwa moduły z możliwością montażu podtynkowego - 3-pinowy ES8755R i 5-pinowy ES8755RC z możliwością przełączania zdalnego, a także „statyw biurkowy” ES8766RC. Moduły ES8755R, ES8755RC i ES8766RC mają dodatkowo podświetlenie RGB LED - status on/off może być podświetlony w 8 kolorach.

Prawie 100 kombinacji połączeń kapsuł z gęsimi szyjami i uchwytami powoduje, że nowa seria ES idealnie sprawdzi się w instalacjach wymagających wysokiej jakości dźwięku, a w szczególności, gdy potrzebna jest elastyczność systemu i konfiguracji.

 

Nowa seria Engineered Sound oferuje większą elastyczność, umożliwiając firmom dostosowanie systemu dźwiękowego do swoich potrzeb. Różnorodność dostępnych opcji mikrofonowych sprawia, że można znaleźć rozwiązanie, które wpasuje się w estetykę każdej sali konferencyjnej.

Satoshi Yoshino - Dział Rozwoju Mikrofonów w Audio-Technica

 

Zdjęcia ze stoiska Audio-Technica podczas ISE'19:

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]
 
Systemy konferencyjne Mikrofony, pulpity mikrofonowe

Gdzie kupić?

Audio-Technica Audio-Technica www.audio-technica.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Audio-Technica rozwiń listę sklepów

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Hali Urania w Olsztynie
Więcej wiadomości