Już wkrótce Dexibell Piano Meeting w Warszawie

Już wkrótce Dexibell Piano Meeting w Warszawie

14 marca 2019, 10:00
Producent: Dexibell
Dystrybucja: SoundTrade

Dystrybutor włoskiej marki instrumentów klawiszowych Dexibell oraz sklep muzyczny Pasja w Warszawie zapraszają wszystkich miłośników instrumentów klawiszowych na DEXIBELL PIANO MEETING. Wydarzenie odbędzie się 28 i 29 marca tego roku w sklepie muzycznym Pasja w Warszawie, przy ul. Wiktorskiej 7/11, w godz. 11.00-19.00.

Przez dwa dni będzie można testować wszystkie instrumenty klawiszowe marki Dexibell. Pierwszy raz w Polsce będą zaprezentowane nowe modele - stage piano Vivo S7 PRO i Vivo S3 PRO. Do dyspozycji odwiedzających będzie przedstawiciel polskiego dystrybutora marki Dexibell, który będzie udzielał szczegółowych informacji o tych wyjątkowych instrumentach.

 

[img:2]

Dexibell VIVO S7 Pro

 

[img:3]

Dexibell VIVO S3 Pro

 

Szczególnym punktem programu będzie specjalna prezentacja najnowszych modeli Dexibella, która odbędzie się w piątek (29.03) o godzinie 17.00. Przeprowadzi ją włoski muzyk koncertujący na całym świecie - Mauro Goia. Dla najaktywniejszego uczestnika prezentacji przewidziana jest nagroda.

Unikalna technologia T2L w instrumentach DEXIBELL oferuje brzmienia wyjątkowej jakości w przetwarzaniu 24 bit/48 kHz. Możliwość ustawienia niemalże każdego parametru brzmienia pozwala w łatwy sposób dostosować je do własnych preferencji.
Instrumenty Dexibell są ręcznie składane we Włoszech z najwyższą dbałością o jakość. Brzmienie, funkcjonalność i jakość wykonania sprawiają, że pianina te szybko zdobyły uznanie profesjonalistów i z powodzeniem konkurują z najbardziej uznanymi markami w segmencie instrumentów klawiszowych na świecie.

 

Oto niewielka próbka możliwości VIVO S9

 

Zobacz także: Nowe stage piano od Dexibell - VIVO S7 PRO

[img:4]

 

Pianina Pianina cyfrowe Stage piano

Gdzie kupić?

Dexibell Dexibell www.dexibell.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Dexibell rozwiń listę sklepów

Kontrol S-series MK3 - Nowe manuały w ofercie Native Instruments
Więcej wiadomości