Ecler pokazał cztery nowe wzmacniacze instalacyjne 100V

Ecler pokazał cztery nowe wzmacniacze instalacyjne 100V

21 marca 2019, 10:00
Producent: Ecler

Do oferty wzmacniaczy 100V marki Ecler, dołączyły właśnie cztery nowe konstrukcje. Dwa mniejsze modele eHSA2-250 i eHSA4-250 oferują moc 250WRMS i są konstrukcjami, odpowiednio, dwu lub czterokanałowymi.

Dwa większe wzmacniacze eHSA2-500 i eHSA4-500, stworzone z myślą o dużych, wymagających instalacjach są w stanie zapewnić moc 2x500W i 4x500W.

 

[img:1]

Wszystkie modele, niezależnie od mocy i ilości kanałów zajmują w szafie rack przestrzeń 2U, są wyposażone w systemy chroniące je przed przegrzaniem, nadmiernym obciążeniem i przesterowaniem, a także w filtr górnoprzepustowy na częstotliwości 75Hz. Na panelu tylnym znajdziemy wejścia i wyjścia na złączach Euroblock oraz regulatory głośności.

Nowe wzmacniacze idealnie sprawdzą się w małych, średnich i dużych systemach muzyki tła, zarówno jedno jak i wielostrefowych, a także w instalacjach służących do odtwarzania i nadawania komunikatów jak dworce, lotniska czy sklepy wielkopowierzchniowe.

 

[img:2]

więcej: www.ecler.com
Nagłośnienie instalacyjne Miksery i wzmacniacze 100V

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Phono Media

adres:
ul. Botaniczna 44 04-543 Warszawa

Sklepy muzyczne > Ecler rozwiń listę sklepów

HiFi

SolaFrame Studio - Nowa głowica dla teatrów od HES
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz