WNAMM07: Nowe produkty w ofercie firmy Markbass

WNAMM07: Nowe produkty w ofercie firmy Markbass

29 stycznia 2007, 16:55
Producent: Markbass
Podczas targów NAMM w Anaheim w Kalifornii, odbywających się w dniach 18-21 stycznia 2007 roku zaprezentowane zostaną nowe produkty firmy Markbass. [img:1] 
Jednym z nich jest wzmacniacz typu head o nazwie F1. Mniejszy o połowę od Little Mark II (zajmuje 1U) generuje moc 500W. Wbudowana, cyfrowo sterowana końcówka mocy i półprzewodnikowy przedwzmacniacz oferują niesamowitą klarowność dźwięku i zdumiewającą moc zamkniętą w tak małym urządzeniu. Wzmacniacz posiada czterostopniowe EQ, filtry VPF i VLE, symetryczne wyjście liniowe i pętlę efektów.
 
Drugą nowością wśród produktów firmy Markbass jest seria CLASSIC. Inspiracją dla powstania tej grupy było rockowe brzmienie basu połączone ze znanym z poprzednich produktów Markbassa wiernym oddawaniem brzmienia źródła dźwięku. Do tego należy dodać niepowtarzalny design oraz najwyższej jakości komponenty i ultra-lekką technologię.
 
Classic 300 to pełnolampowy wzmacniacz z wbudowanym mikroprocesorem, który diagnozuje lampy przy każdym włączeniu wzmacniacza. Classic 300 z pewnością ucieszy wszystkich miłośników wzmacniaczy lampowych, ceniących brzmienie typu VINTAGE w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami i solidnością.
 
R500 to wzmacniacz dla muzyków lubiących mocny, rockowy przykop. Model ten oferuje obdarzony charakterem, lampowy przedwzmacniacz i bardzo głośną, 500 watową końcówkę mocy.
 
Kolumny serii Classic, to CL104 (4x10), CL106 (6x10), CL108 (8x10). Są to zamknięte kolumny z neodymowymi, dziesięciocalowymi wooferami firmy B&C, specjalnie zaprojektowanymi dla tych modeli.
 
Ostatnim produktem jest nowy przykład filozofii Markbassa: MiniMark. Ultralekki, kompaktowy wzmacniacz typu combo o mocy 150W na dwóch sześciocalowych głośnikach niskotonowych i piezoelektrycznym głośnikiem wysokotonowym. Po podłączeniu do jakiejkolwiek kolumny o impedancji 8 Ohm generuje moc 250W. Wyjście liniowe charakteryzujące się ekstremalnie niskimi szumami własnymi czyniąc go idealnym urządzeniem do studia.
 
Przez pięć krótkich lat, które minęły od powstania marki MarkBass stała się ona jedną z wiodących firm na świecie, produkujących wzmacniacze basowe. Jej głównymi atutami są wysoka jakość, niska waga produktów, solidność wykonania. W sierpniu 2006 roku Markbass stał się jedną z marek reprezentowanych przez sieć sklepów Guitar Center w Stanach Zjednoczonych i znajduje się w ciągłej sprzedaży w ponad 30 sklepach sieci.
Wzmacniacze Przedwzmacniacze Wzmacniacze, końcówki mocy Komba gitarowe Kolumny gitarowe Głowy basowe

Gdzie kupić?

Markbass Markbass www.markbass.it

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Markbass rozwiń listę sklepów

Gitara

Smutny koniec gitar Fernandes
Więcej wiadomości