Europejska dystrybucja Carl Martin w rękach FACE

Europejska dystrybucja Carl Martin w rękach FACE

27 marca 2019, 09:00
Producent: Carl Martin Effects

Belgijski dystrybutor profesjonalnego sprzętu muzycznego FACE poinformował, że od teraz staje się również dystrybutorem firmy Carl Martin. Dzięki temu produkty z jej oferty jeszcze łatwiej dostępne będą w Niemczech, Austrii, Francji, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Portugalii, Estonii, Polsce, a także w Czechach.

Carl Martin (East Sound Research) na rynku działa już od niespełna 30 lat. Na początku firma zajmowała się wypożyczaniem profesjonalnego sprzętu PA, jednak po pewnym czasie nastąpiła zmiana branży na produkcję wyrafinowanych efektów gitarowych.

 

 

[img:4]

Thomas Hübner

Division Manager, FACE MI Retail
 

Carl Martin od wielu lat znany jest z produkcji najwyższej jakości sprzętu, który spełnia zapotrzebowania nawet najbardziej wymagających muzyków. Wszystko to świetnie wpisuje się w naszą ofertę dystrybucyjną, dlatego bez wahania podjęliśmy decyzję o współpracy.

Thomas Hübner - Division Manager, FACE MI Retail

 

[img:1]

 

Z kolei FACE to znany, belgijski dystrybutor, podzielony na kilka oddziałów - Professional AV, MI market, a także duży zespół projektowy, gdzie tworzone są architektury parków, muzeów, teatrów oraz scen.

 

[img:2]

 

 

[img:3]

Soren Jongberg

Założyciel Carl Martin
 

Naszą pasją jest tworzenie topowej jakości produktów dla muzyków i inżynierów dźwięku. Jesteśmy dumni, że będąc tak niewielką firmą udało nam się zdobyć serca artystów z całego świata i z ogromną radością przyjęliśmy propozycję współpracy z FACE. Wierzymy, że pomoże to nam, jak i naszym produktom dotrzeć do jeszcze większej ilości klientów.

Soren Jongberg - Założyciel Carl Martin

 

Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej do gitary akustycznej do gitary basowej

Gdzie kupić?

Carl Martin Effects Carl Martin Effects carlmartin.com

Dystrybucja w Polsce:

FACE

adres:
Hoek 76 - unit 301 2850 Boom, Belgia

Sklepy muzyczne > Carl Martin Effects rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowości w serii Vintage Pedals od Orange
Więcej wiadomości