PL+S'19: Czy ESD Cube firmy KV2 zostanie najgłośniejszą kostką na świecie?

PL+S'19: Czy ESD Cube firmy KV2 zostanie najgłośniejszą kostką na świecie?

31 maja 2019, 08:00
Producent: KV2 Audio

Dla rozwiązań instalacyjnych firma KV2 zaprezentowała podczas Prolight & Sound 2019 swoją najnowszą kolumnę, a raczej kolumienkę o oznaczeniu ESD Cube. Jest to nowoczesna i ultra kompaktowa konstrukcja kolumny głośnikowej wyposażonej w technologię AIC - Active Impedance Control.

Kolumna wykonana została z wytrzymałego aluminium, dostępnego we wszystkich wersjach kolorystycznych palety RAL. Kompaktowe wymiary i różnorakie możliwości montażowe sprawiają, że ESD Cube posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań - od barów, hoteli, muzeów aż po zaawansowane instalacje korporacyjne. Zestaw złożony może być z aż ośmiu “kostek” zasilanych pojedynczym wzmacniaczem ESP1000 wraz z opcjonalnym subwooferem ESD1.10.

 

 

ESD Cube opiera się na 5-cio calowym przetworniku, który wykonany został we wspomnianej innowatorskiej technologii AIC (trans-coil Active Impedance Control), którą do tej pory znaleźć mogliśmy w wielu flagowych produktach KV2. W skrócie technologia ta pozwala na uzyskanie niemal perfekcyjnej odpowiedzi fazowej na rozszerzonym paśmie częstotliwości, co diametralnie wpływa w na przejrzystość brzmienia wokali i instrumentów. Ta niewielka kolumna, dostarcza niespotykanej dotąd w swojej klasie dynamiki, przy bardzo niskim poziomie zniekształceń własnych.

 

[img:1]

 

Tym, co wyróżnia ESD Cube na tle innych tego typu kolumn jest unikalna technologia trans-coil, która została zaimplementowana do 5-calowego przetwornika z podwójną cewką. Wraz z technologią AIC, znaną z naszych większych systemów stworzyło to produkt, który bardzo szybko przerósł nasze oczekiwania.

George Krampera - Założyciel i główny inżynier KV2 Audio

 

Zdjęcia ze stoiska KV2 podczas Prolight+Sound 2019:

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

 
Kolumny i głośniki Głośniki Wysokotonowe Średnio, niskotonowe Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne

Gdzie kupić?

KV2 Audio KV2 Audio www.kv2audio.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa
Adaptacyjne zestawy głośnikowe EAW AC6 na NAMM Show 2022
Więcej wiadomości