PL+S'19: Nowości od Outline

PL+S'19: Nowości od Outline

3 kwietnia 2019, 08:00
Producent: Outline
Dystrybucja: Musikmesse Frankfurt

Włoska firma Outline to jeden z niekwestionowanych liderów w zakresie produkcji profesjonalnych systemów nagłośnieniowych. Tegoroczne targi PL+S to miejsce na kilka nowości, które z pewnością pozytywnie zaskoczą każdego, kto jest zainteresowany innowacjami w zakresie nagłośnienia przez duże "N".

Z najnowszej oferty Outline znajdą się tam m.in. aktywne kolumny Monaco 215 CX, które dostarczają niewyobrażalnie dużą moc z niewielkiej (jak na oferowane parametry) konstrukcji. Kolumny typu point-source, w których zainstalowano dwa 15” przetworniki i pojedynczy 3” driver ciśnieniowy. Zbudowane, jak to określa producent, w technologii “two-and-a-half” zapewniają parametry kolumn trójdrożnych z rozszerzonym zakresem niskich częstotliwości. Wbudowany wzmacniacz posiada cztery presety EQ i możliwość zmiany wzmocnienia. Maksymalna moc to 2 x 1500W EIAJ @ 8 ohm (SPL 140 dB (peak @ 1 m)). Monaco jest też dostępna w wersji pasywnej (single, bi-amp).

[img:1]

Nowości pojawią się również w zakresie systemów instalacyjnych. Tutaj prezentowane będą modele Outline Ki10 oraz Ki12, które ze względu na swoje funkcje znajdą zastosowanie w wielu sytuacjach nagłośnienia instalacyjnego. Kompaktowa i lekka obudowa wraz z wieloma punktami mocującymi i pokaźnymi parametrami SPL, ułatwia montaż oraz zapewnia dostosowanie do różnych sytuacji i potrzeb nagłośnieniowych. Obydwa modele posiadają znany z Outline system obracalnego falowodu, co pozwala dokładnie dostroić kolumny do pomieszczenia.

[img:2]

Z kolei osoby, które potrzebują przyjaznego cenowo, kompaktowego zestawu nagłośnienia powinny zwrócić uwagę na modele Outline V10 i V15. Dopasowane do potrzeb DJ’ów, prezenterów i podróżujących muzyków zestawy składają się z aktywnych subwooferów posiadających kompletne DSP na pokładzie i wzmacniaczami do satelit serii Vegas. W zależności od modelu zestaw może dostarczyć do 12kW mocy.

[img:3]

Nie zabraknie też nowego w zakresie platform processingu. Tutaj poszerzeniu uległy funkcjonalności platformy FPGA Newton. Otrzymała ona aktualizację firmware v. 93 i software 1.8.2. Pełna lista nowości znalazła się na stronie producenta, a wśród nich znajdziemy m.in. Alerty o zmianach i ostrzeżeniach systemu, implementację systemu filtrowania a także rozszerzone funkcje backup (obsługujące również ustawienia Dante).

więcej: outline.it
Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA) Pełnopasmowe aktywne Pełnopasmowe pasywne Subwoofery aktywne Subwoofery pasywne Głośniki Systemy liniowe Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

MBS Sp. z o.o.

tel.: +48 (22) 853 1021
adres:
Al. Lotników 22 02-668 Warszawa

Sklepy muzyczne > Outline rozwiń listę sklepów

Pro Audio

40 km kabli i 1120 kanałów audio. Cavatina Hall w cyfrach
Więcej wiadomości