Nowe Orange TremLord 30 oraz Pedal Baby 10 podbijają rynek !

Nowe Orange TremLord 30 oraz Pedal Baby 10 podbijają rynek !

9 kwietnia 2019, 09:09
Producent: Orange Amps

Jeszcze nie tak dawno entuzjastycznie pisaliśmy o dwóch, niezwykle ciekawych modelach firmy Orange. Jak widać nie byliśmy odosobnieni w ocenie  TremLord 30 oraz Pedal Baby 100 , które zbierają rewelacyjne recenzje w prasie branżowej na całym świecie. 

Orange TremLord 30

Przypomnijmy,  TremLord 30 jest najbardziej klasycznie brzmiącym wzmacniaczem w katalogu firmy Orange. Ten wzorowany na konstrukcjach z lat 50-tych model, wyposażony został w lampowy układ tremolo, pracujący w dwóch trybach prędkości, przełączanych za pomocą przełącznika nożnego. Niezwykle efektownie prezentuje się również pokładowy reverb, zbudowany w oparciu o dwie sprężyny, zapewniające niespotykaną wręcz głębię.

[img:1]

John Bollinger z prestiżowego "Premier Guitar" pisze : "Naprawdę podoba mi się jego prostota i brzmienie.Tremolo jest wisienką na torcie ... czego chcieć więcej ?". W podobnym tonie wypowiada się inny dziennikarz PG, Charles Saufley : "model ten daje nowy impuls i blask pomarańczowemu brzmieniu...bardziej wyrazista góra, większy headroom, tremolo z regulowaną prędkością oraz niezwykle soczysty reverb". 

 [img:2]

Orange Pedal Baby 100

Orange Pedal Baby 100 to końcówka mocy, pracująca w klasie A/B, zapewniająca 100 watt mocy. Zaprojektowana z myślą o użytkownikach efektów gitarowych oraz procesorów, posiada wbudowaną equalizację, pozwalająca precyzyjnie skalibrować pożądane brzmienie. Przy wadze zaledwie 3 kg, bez problemu napędzi nawet najbardziej potężne kolumny gitarowe i idealnie wpasowuje się w hasło firmy: zmniejszaj rozmiary sprzętu, ale nie jego brzmienie. Pedal Baby 100 zdążył już zdobyć prestiżowa nagrodę Editors Choice Awards serwisu Guitar.com , gdzie podkreślono wszechstronność oraz funkcjonalność urządzenia. 

Wzmacniacze Komba gitarowe Głowy gitarowe Kolumny gitarowe Komba basowe Głowy basowe Kolumny basowe Przedwzmacniacze gitarowe Przedwzmacniacze basowe

Gdzie kupić?

Orange Amps Orange Amps www.orangeamps.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Orange Amps rozwiń listę sklepów

Gitara

Steve Vai gwiazdą Gitarowego Rekordu Świata we Wrocławiu!
Więcej wiadomości