Ashdown gitarowo - katalog wzmacniaczy na rok 2019

Ashdown gitarowo - katalog wzmacniaczy na rok 2019

1 maja 2019, 08:00
Producent: Ashdown
Dystrybucja: Music Info

Ashdown nie tylko basem stoi! Brytyjski producent przedstawia katalog wzmacniaczy gitarowych na rok 2019. 

 

[img:5]

 

Seria wzmacniaczy gitarowych AGM to lampowe konstrukcje, zbudowane z zastosowaniem najnowszych zdobyczy technologicznych. W ofercie znajdziemy zarówno kompaktowe rozwiązania typu combo, jak i głowy gitarowe oraz kolumny. 

 

[img:1]

 

Najbardziej kompaktowym przedstawicielem serii AGM jest model AGM-484-H, niepozorne i malutkie, a zarazem bezkompromisowe rozwiązanie. Ten oparty na lampach EL-34 wzmacniacz dostarcza 30 watt mocy oraz brzmienie najwyższej jakości, a kompaktowe rozmiary pozwalają uczynić z niego idealne narzędzie dla podróżującego muzyka. 

 

[img:2]

 

Większy gabarytowo AGM-30 jest konstrukcją bardzo wszechstronną brzmieniowo, pozwalającą uzyskać szeroką paletę brzmień, która bez problemu sprawdzi się w wielu gatunkach muzycznych. Walory użytkowe podnosi dodatkowo możliwości redukcji mocy z 30 watów do zaledwie 2. 

 

[img:3]

 

Nowością w serii AGM jest z pewnością tegoroczny debiutant - model 684C. Ta niezwykle bogato wyposażona konstrukcja zadebiutowała na tegorocznych targach NAMM i zawiera m.in. dwa niezależne kanały, przy czym drugi posiada Cascade control, system pozwalający kontrolę napięcia w drugim kanale, korzystnie wpływającym na kształtowanie przesterowanego dźwięku. Ta w pełni lampowa konstrukcja (4 x JJ Electronics ECC83 w sekcji przedwzmacniacza oraz 6 x EL84 w sekcji mocy) posiada funkcje multiwat, pozwalającą na ustawienie 6 różnych trybów pracy oraz możliwość wyboru funkcjonowania w systemie Triode / pentode.

 

[img:4]

 

Wzmacniacze Komba gitarowe do gitary elektrycznej Głowy gitarowe Kolumny gitarowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ashdown rozwiń listę sklepów

Gitara

Mini wersja uwielbianego profilera
Więcej wiadomości