dBTechnologies w tzw. dopuszczalnym budżecie (Prolight+Sound 2019)

12 kwietnia 2019, 14:00
więcej info: SoundTrade SoundTrade tel: +48 22 632 02 85 www.soundtrade.pl Prolight+Sound (sound) Prolight+Sound (sound) tel: +48 22 49 43 200 www.messefrankfurt.com Musikmesse Frankfurt ul. Ludwig-Erhard-Anlage 1 60327 Frankfurt am Main, GERMANY

dB Technologies tym razem skupia się na prezentacji nowych urządzeń mieszczących się w tzw. dopuszczalnym budżecie. Podczas Prolight + Sound 2019 zaprezentowali bardzo ciekawe i niedrogie rozwiązania nagłośnienia. Wspólnie z przedstawicielem dB Technologies w Polsce - Maciejem Szewczykiem z firmy Sound Trade zapraszamy na krótką wycieczkę po nowościach.  

 

Nowe subwoofery 915 i 918

Szczególną pozycję tej serii znalazły nowe subwoofery 915 i 918. Ich głównym zadaniem jest uzupełnianie szerokiej oferty produktów dB, które obsługują RDNet. Są to aktywne konstrukcje wyposażone w pojedyncze, 15/18 calowe przetworniki, każdy z 4” cewką i skutecznością do 134 dB SPL. Wzmacniacze Digipro G3 dostarczają 900 W mocy RMS i ściśle współpracują z opcją sterowania poprzez RDNet, które umożliwia m.in. kontrolę opóźnienia i crossovera. Każdy z subwooferów posiada po dwa gniazda statywowe M20, do skutecznego połączenia ich z innymi kolumnami.

Nowe monitory "wedge" z serii FM - FMX

Kolejną nowością są odświeżone monitory serii FM - FMX. Dostępne w trzech wersjach - FMX10, 12 i 15 posiadają nowoczesny wygląd i standardowe usprawnienia jak gniazdo statywowe i uchwyt do łatwego przenoszenia. Jest to koaksjalna konstrukcja z obracalnym hornem oraz rozbudowanym systemem DSP z 8-śmioma presetami i liniowymi filtrami FIR.

Nowe pasywne kolumny LVX P do instalacji

Niecodziennym, przynajmniej dla firmy db Technologies wydarzeniem są nowe, pasywne kolumny LVX P. W serii znalazły się cztery modele, różniące się wielkością przetworników - LVX P8, P10, P12 i P15. Do pary producent udostępnia dwa subwoofery - PSW15 i PSW18. Jako, że seria ta dedykowana jest głównie do potrzeb instalacyjnych, to na pokładzie kolumn znalazło się aż 12 otworów montażowych M8. Nie mogło zabraknąć również wzmacniaczy A2TI i A4TI, które dostarczają kolejno 2x1000W i 4x500W.

Deserowe, aktywne kolumny z bluetooth serii SYA

Na deser producent proponuje najprostsze w ofercie kolumny aktywne serii SYA. Trzy modele - 10, 12 i 15 wyposażone zostały w tylko niezbędne funkcje, jak 3 kanały wejściowe (mikrofonowe, liniowe), wyjście link oraz łączność Bluetooth. Na ich pokładzie znalazły się wzmacniacze współpracujące z filtrami FIR oraz łatwy system DSP z kilkoma, gotowymi presetami. Seria SYA świetnie sprawdzi się jako samodzielne kolumny lub monitory sceniczne. Do kompletu otrzymujemy również wytrzymały pokrowiec.

 

 

Galeria zdjęć ze stoiska dB technologies (Prolight+Sound 2019):

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9] 

Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki instalacyjne Kolumny i głośniki Wzmacniacze, końcówki mocy Pełnopasmowe aktywne Subwoofery aktywne Pełnopasmowe pasywne Subwoofery pasywne Monitory sceniczne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

dBTechnologies dBTechnologies www.dbtechnologies.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

tel.: +48 22 632 02 85
Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  09:00 - 17:00

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy
PREMIERA:  DiGiCo prezentuje konsoletę Quantum338
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz