MADRIX 5.1 z prezentacją na targach we Frankfurcie  (Prolight+Sound 2019)

MADRIX 5.1 z prezentacją na targach we Frankfurcie (Prolight+Sound 2019)

12 kwietnia 2019, 13:08
Producent: Madrix

Nie od dzisiaj wiadomo, że firma Madrix jest liderem jeśli chodzi o sterowanie oświetleniem LED opartym o pixel mapping. Przejrzysty i wygodny interface, duże możliwości programowe oraz jedno stosunkowo niewielka cena (podstawowy zestaw z oprogramowaniem do kontroli 512 kanałów można nabyć już za kwotę około 1300zł brutto),  powodują, że to rozwiązanie znajduje się prawie wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z kontrolą pasków LED.

Podczas targów producent przedstawił nową wersję softu z oznaczeniem 5.1, która posiada między innymi odświeżony interface oraz daje dużo nowych możliwości komunikacyjnych pomiędzy komputerami.

Zapraszamy do relacji ze stoiska MADRIX podczas Prolight+Sound 2019 wraz
z przedstawicielem marki w Polsce - Włodzimierzem Duval z firmy Mediam. 

 

Dodatkowo firma Madrix zaprezentowała kolejne urządzanie pozwalające na komunikację programu z oświetleniem. Między innymi zobaczyliśmy odświeżona wersję MADRIX NEBULA, sterownik do podłączenia taśmowego, który obsługuje do 35 protokołów SPI oraz MADRIX STELLA, dwu portowy sterownik wspierający technologię RDM, który idealnie nada się do instalacji stałych.

Oprócz zaktualizowanych wersji hardware mogliśmy zobaczyć coś zupełnie nowego dedykowanego nowym opcjom w oprogramowaniu. MADRIX ORION jest to sterownik dzięki któremu możemy wprowadzić interaktywną obsługę naszego oświetlenia LED. Urządzenie to sprawia, że oprócz podstawowej kontroli oświetlenia za pomocą programu MADRIX, mamy możliwość wpuszczenia i zaprogramowania ruchów do odebranego sygnału np. z czujek ruchu.

Widać, że jako wiodący producent w tym segmencie MADRIX idzie z duchem czasu, oraz dba o swoich nowych jak i stałych klientów, rozszerzając oprogramowanie zgodnie z sugestiami użytkowników. 

 

Galeria zdjęć ze stoiska MADRIX (Prolight+Sound 2019):

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

 

Sterowniki Efekty / Lasery Oświetlenie architektoniczne Stroboskopy Oświetlenie led Blindersy

Gdzie kupić?

Madrix

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Madrix rozwiń listę sklepów

(prawie) wszystko o konsolecie DiGiCo Quantum 338 [live]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz