Chauvet z kolejnymi premierami na Prolight+Sound 2019

Chauvet z kolejnymi premierami na Prolight+Sound 2019

12 kwietnia 2019, 19:00
Producent: Chauvet Lighting
Dystrybucja: LTT

Chauvet po raz kolejny udowadnia, że branża oświetlenia profesjonalnego to jest to, w czym producent czuje się najlepiej. Od czasu rebrandingu marki ChamSys, widać, że amerykańska stajnia depcze po piętach największym producentom oświetlenia, a ich urządzenia są coraz lepszej jakości. Praktycznie na każdym evencie możemy zobaczyć coraz to nowsze i bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania i tak też było tym razem we Frankfurcie.

Na bardzo obleganym stoisku mogliśmy zobaczyć już dosyć dobrze znane urządzenia z serii Strike, czy Maverick. Co do nowości to po raz pierwszy producent zaprezentował urządzenia Spot i Profile dla serii Maverick z oznaczeniem MK3.

Zobacz relację ze stoiska Chauvet na Prolight + Sound 2019

 

Nowy Maverick MK3 profile

Maverick MK3 profile, to w tym momencie największe urządzenie producenta, opartę o 820W diodę LED dzięki zastosowanej optyce osiąga zadeklarowaną wartość wyjściową aż 51 tysięcy lumenów. W urządzeniu zostały zastosowane 4 noże do ramkowania, mieszanie kolorów CMY + linearne CTO, a zmotoryzowany zoom zapewnia zmienna optykę od 6 do 54 stopni.

Co ciekawe urządzenie mocowo jest mniejsze i w teorii słabsze niż jego konkurent bliźniak Elation Proteus Maximus (który też miał swoją premierę na PLS2019), a ma wyższe zadeklarowane wartości. Warto tu dodać, że również jak jego konkurent ma zadeklarowaną wodoodporność w klasie IP65.

W rodzinie Maverick MK3 pojawiło się również nowe urządzenie typu Spot, również oparty o źródło LED 820W, czyli prawie 2 razy więcej jak jego poprzednik MK2, który był oparty o 440W diodę.

Śmiało można stwierdzić, że po obecnych premierach Chauvet ma już cały przekrój urządzeń, od małych 60W główek, które swoje zastosowanie znajdą na dyskotekach, przez 440W urządzenia, idealnie nadające się na średnią estradę, po kolosy, które dzięki zadbaniu o współczynnik CRI oraz potężną moc wyjściową idealnie nadadzą się nawet do realizacji telewizyjnych.

 

Galeria zdjęć ze stoiska CHAUVET (Prolight+Sound 2019):

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

 

Ruchome głowy Oświetlenie led spot wash beam

Gdzie kupić?

Chauvet Lighting Chauvet Lighting www.chauvetlighting.com

Dystrybucja w Polsce:

LTT

tel.: +48 22 845 00 65
adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa
LTT
(prawie) wszystko o konsolecie DiGiCo Quantum 338 [live]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz