High End Systems TurboRAY - Nowość z Prolight+Sound 2019

High End Systems TurboRAY - Nowość z Prolight+Sound 2019

17 kwietnia 2019, 13:00
Dystrybucja: ETC LTT

High End Systems, ze swoimi urządzeniami na dobre wpisał się w czołówkę urządzeń oświetleniowych. O ile w Polsce urządzenia od grupy ETC są głównie znane w teatrach, to i tak każdy dobrze kojarzy tę markę i zna jej produkty. 

 

Nowe urządzenie efektowe HES TurboRAY

Prezentowany na targach Prolight+Sound 2019 TurboRAY, to rewolucja w oświetleniu scenicznym od wspomnianego producenta. Dzięki klasycznemu wyglądowi retro z promieniowymi dyfuzorami, TurboRay nadaje charakterystyczny wygląd każdej przestrzeni. Może być używany jako dynamiczny reflektor do wąskich kątów lub do szerokiego świecenia - oprawa jest naprawdę wszechstronna. Miękkie krawędzie TurboRay, ujednolicony kolor i płynne regulowanie intensywności wszystkich czterech soczewek daje możliwość tworzenia naprawdę spektakularnych efektów.

 Urządzenie zostało wyposażone w addytywny system mieszania kolorów RGBW oparty o źródło światła LED z dodatkowym linearnym CTO. Zakres zoom w trybie beam to jedyne 3 stopnie, a w trybie wash od 8 do 24 stopni.

Nie da się ukryć, że urządzenie funkcjonalnie i fizycznie robi wrażenie i swoja istotą zachęca, aby przetestować je przy większej ilości. Sprawdźcie koniecznie jak prezentuje się na żywo ta nowość oglądając naszą relację ze stoiska High End Systems.

 

Galeria zdjęć ze stoiska High End Systems (Prolight+Sound 2019):

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

 
Ruchome głowy Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led spot wash beam

Gdzie kupić?

High End Systems, HES High End Systems, HES www.highend.com

Dystrybucja w Polsce:

LTT

tel.: +48 22 845 00 65
adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa
LTT
(prawie) wszystko o konsolecie DiGiCo Quantum 338 [live]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz