Portman P1 Mini LED z premierą na Prolight+Sound 2019

Portman P1 Mini LED z premierą na Prolight+Sound 2019

15 kwietnia 2019, 09:00
Producent: Portman

Przechadzając się po niemieckich halach warto zwrócić uwagę na polskie firmy, które się wystawiają, a jest ich coraz więcej. Między innymi obowiązkowym punktem wycieczki jest stoisko firmy Portman Custom Lights, założonego przez Łukasza Sztejne i Dominika Zimakowskiego.

Marka, o której można by się dużo rozpisywać i to praktycznie w samych superlatywach. Po sukcesie urządzenia P1 Retro Lamp, Gdyński producent pojawił się na językach całego świata w branży PRO oświetleniowej i kontynuuje swój trend, co było doskonale widać na ich stoisku, które bardzo skromne, ale potężnie oblegane przez potencjalnych klientów.

Nowy Portman P1 Mini LED

W tym roku Portman zaskoczył kolejna premierą urządzeń z serii „P”, mowa tu o P1 Mini LED, urządzenie w swojej budowie identyczne jak słynny P1 Retro Lamp, z tym, że o mniejszych wymiarach, zatem co ciekawego? – a to, że kuzyn Retro jest wykonany całkowicie w technologii LED. Do „oczek” urządzenia zostały dodane diody LED skierowane ku odbłyśnikowi, dzięki czemu mamy możliwość tworzenia dodatkowych efektów w formie poświaty, co powoduje, że urządzenie jeszcze efektywniej może być wykorzystywane jako scenografia.

Całkowitą rewolucją jest tu również technologia w jakiej został wykonany żarnik, ponieważ, jest on też w technologii LED! – niewiarygodne jest jaką jakość udało się uzyskać Naszym rodakom. Przy pierwszych oględzinach urządzenia P1 mini LED, które było przystawione przy reszcie urządzeń Portmana, nie da się odróżnić typowego żarnika od „żarnika LED” ze stajni producenta, co wywołuje naprawdę porządny efekt „WOW”.

Jak udało nam się również dowiedzieć, w najbliższej przyszłości czeka Nas zupełnie nowa odsłona urządzeń od Portman Custom Light, więc nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać i śledzić poczynania chłopaków.

 

Galeria zdjęć ze stoiska Portman Lights (Prolight+Sound 2019):

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:7]

[img:8]

 

Reflektory Naświetlacze teatralne Efekty / Lasery Stroboskopy Blindersy Koloryzatory Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy
Dobre praktyki w masteringu? Posłuchaj eksperta: Magdalena Piotrowska
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz