Laserowe nowości od Kvant prosto z Prolight+Sound 2019

Laserowe nowości od Kvant prosto z Prolight+Sound 2019

24 kwietnia 2019, 09:00
Producent: KVANT

Firma Kvant to wiodący producent rozwiązań dla branży oświetleniowej w dziedzinie laserów. Podczas targów Prolight+Sound 2019 we Fankfurcie mogliśmy zobaczyć cały przekrój urządzeń jakie proponuje niemiecka stajnia.

Coraz częściej lasery stają się nieodzownym elementem pokazów multimedialnych oraz setów oświetleniowych na dużych eventach. Firma Kvant jako niezaprzeczalnie najbardziej zaawansowany technologicznie producent dostarcza rozwiązania do wszelkiego rodzaju powierzchni.

 

 

Na stoisku mogliśmy z bliska przyjrzeć się klasycznym produktom serii Logolas, której klasa wodoodporności została sklasyfikowana jako IP56, czy ciekawemu rozwiązaniu „Burstberry” - modułowemu laserowi o mocy 2W, który został skonstruowany w taki sposób, aby móc łączyć go w kształty. Co więcej, jego już ciekawa konstrukcja został wyposażona w 3W diodę LED, która może spełniać zadanie blindera w większej konfiguracji.  

Na pewno niebywałym urządzeniem, które po raz pierwszy zaprezentował Kvant podczas PL+S 2019, był laser o mocy 50W do zastosowań zewnętrznych, oparty o skanery firmy Pangolin, który na bardzo dużej odległości potrafi wygenerować bardzo ostry i jasny obraz.

Co wyróżnia tego producenta? Na pewno to, że wszelkie komponenty i podzespoły są produkowane w Europie, a idąc o krok dalej, moduły te są stosowane nawet w niższej klasy urządzeniach. Zapraszamy do krótkiego przeglądu ze stoiska Kvant na PL+S 2019.

 

Galeria zdjęć ze stoiska Kvant (Prolight+Sound 2019):

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

 
Efekty / Lasery Lasery

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Mediam Sp. z o.o.

tel.: +48 12 269 29 74
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 16:00

adres:
ul. Królowej Jadwigi 104 30-209 Kraków
Mediam Sp. z o.o.

Sklepy muzyczne > KVANT rozwiń listę sklepów

Jaka konsoleta do teatru? Zobacz krótki video tutorial DiGiCo
Więcej wiadomości