BriteQ podbija Frankfurt - Ogromne zainteresowanie producentem na PL+S'19

BriteQ podbija Frankfurt - Ogromne zainteresowanie producentem na PL+S'19

10 maja 2019, 09:05
Producent: Briteq

Firma BriteQ pojawiła się w Polsce niecały rok temu w dystrybucji Lighting Center. Początkowo urządzenia było ciężko rozpoznać jako unikatowe, ale dzięki takim pozycjom jak NonaBeam i Retro, marka stała się bardzo rozpoznawalna.

Podczas targów we Frankfurcie stoisko BriteQ przeżywało potężne oblężenie, postanowiliśmy sprawdzić co najbardziej zainteresowało odwiedzających.

 

 

Oczywiście na pierwszym miejscu plasował się NonaBeam - Panel LED, wyposażony w 9 oczek o charakterystyce beam i mocy 60W każdy. Umieszczony w solidnej obudowie z wymiennym frontem (lustro, czarny lub matowy) dla uzyskania podświetlania za pomocą diód RGB robi naprawdę dobre wrażenie nie tylko ze względu na generowaną wiązkę i kolory, ale również fizyczny wygląd urządzenia. Skonstruowane tak, aby można było łączyć je modułowo.

 

[img:7]

BriteQ NonaBeam

 

[img:8]

BriteQ BT-Ledrotor

 

Kolejną perełką na stanowisku BriteQ był BT-Ledrotor, nie za dużych wymiarów wiatrak (70 x 70 cm), wyposażony w 6 skrzydeł, na których możemy znaleźć po 5 sekcji diod LED - RGB, sterowanych niezależnie. Dodatkowo urządzenia posiada ring UV, dzięki któremu prezentuje się fantastycznie nawet bez włączonych sekcji na skrzydłach.

 

[img:10]

BriteQ BT-Vintage

 

Następnym, mocno obleganym punktem był BT-Vintage - reflektor w stylu retro wyposażony w centralne źródło światła HPL575 oraz ring RGB wewnątrz urządzenia skierowany w stronę odbłyśnika, aby nadać urządzeniu atrakcyjny wygląd nawet z wyłączonym centralnym żarnikiem. Będąc przy lampach retro nie sposób nie wspomnieć o BT-Retro, który technicznie wykonany w sposób podobny do Vintage różni się zewnętrzną obudową, która została skonstruowana tak, aby móc łączyć urządzenia modułowo i tworzyć własne kształty na scenie.

 

[img:1]

BriteQ BT-Retro

 

Odchodząc od urządzeń scenograficznych dużym zainteresowaniem cieszył się również BT-Saturn - urządzenie typu Spot na diodzie led o mocy 270W, które charakteryzuje naprawdę szybki ruch, dobre mieszanie kolorów w systemie CMY i duża ilość ładnych efektów na tarczach gobo.

 

[img:11]

BriteQ BT-Saturn

 

Galeria zdjęć ze stoiska BriteQ (Prolight+Sound 2019):

 

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:9]

 
Ruchome głowy Reflektory Efekty / Lasery

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne TEATR

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy
Jak wzbudzić respekt  konkurencji? HK Audio ma pomysł
Więcej wiadomości