Klub fitness w Gdańsku nagłośniony systemami AMC i Ecler

Klub fitness w Gdańsku nagłośniony systemami AMC i Ecler

2 maja 2019, 10:00
Producent: AMC Ecler

W połowie kwietnia na mapie polskich klubów fitness pojawiło się nowe miejsce - klub Total Fitness w Gdańsku przy ul. Rzeczpospolitej. Dzięki jednemu z partnerów Phono Media, firmie AVL Trading, która zajęła się dostawą i instalacją urządzeń, klub jest nie tylko imponująco wyposażony, ale również uzbrojony w perfekcyjne nagłośnienie.

Hol, recepcja oraz przestrzeń do ćwiczeń cardio, zostały nagłośnione przy pomocy czterech kolumn Ecler eAMBIT106, w szatniach i łazienkach pracują głośniki AMC Baltic iSpeak5. Na antresoli gdzie znajduje się Strefa Wolnych Ciężarów oraz Strefa Maszyn Cardio zastosowano kolumny eAMBIT106.

 

[img:1]

[img:2]

 

Wszystkie te rozwiązania zasilane są za pomocą wzmacniacza Ecler eHSA4-150, natomiast zarządzanie poziomem głośności w poszczególnych strefach ułatwia mikser ECLER eSAM603. Są do niego wpięte: mikrofon pulpitowy AMC Baltic Page Station, a także odtwarzacz USB/SD z radiem FM i Bluetooth Ecler eSAS-BT.

Firma AVL Trading dostarczyła również dedykowany zestaw nagłośnieniowy do Sali Fitness. Dostarczono tutaj sześć kolumn głośnikowych AMC Baltic VIVA8, które są zasilane z pomocą wzmacniacza Ecler eGPA4-150. Ponadto, w znajdującej się tutaj szafie rack zainstalowano mikser Ecler eSAM402 ułatwiający zarządzanie sygnałami oraz odtwarzacz CD/USB. Pracujący w klubie trenerzy mają do dyspozycji również nagłowny mikrofon bezprzewodowy ułatwiający prowadzenie zajęć.

 

[img:6]

[img:7]

[img:5]

[img:4]

 
więcej: phonomedia.pl
Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne Ciekawe instalacje w Polsce

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Phono Media

adres:
ul. Botaniczna 44 04-543 Warszawa

Sklepy muzyczne > AMC rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Phono Media

adres:
ul. Botaniczna 44 04-543 Warszawa

Sklepy muzyczne > Ecler rozwiń listę sklepów

Mniejsze wydatki w ośrodku kultury? Wymień wzmacniacze!
Więcej wiadomości