Ekstremalnie dobre ceny na systemy firm MC2 i XTA od ProAUDIO-AVT

Ekstremalnie dobre ceny na systemy firm MC2 i XTA od ProAUDIO-AVT

2 maja 2019, 12:16

Oficjalny, polski dystrybutor marek MC² Audio i XTA ELECTRONICS - firma ProAUDIO-AVT ogłasza pokaźne rabaty na większość ich popularnych produktów. Stałą promocją 20% objęte zostały wzmacniacze MC² serii Delta oraz serie APA, DPA i DNA ze stajni XTA.

Dodatkowo, do końca maja obowiązuje rabat 35%
na wszystkie urządzenia objętych promocją marek.

[img:1]

MC² Audio to angielski producent bardzo wysokiej jakości profesjonalnych wzmacniaczy mocy, znanych na całym świecie ze swojej solidności, niezawodności i najwyższego kalibru wrażeń dźwiękowych. W swojej ofercie posiada m.in. flagową serię Delta, która reprezentuje jedne z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych tego typu konstrukcji na świecie. Wszystkie urządzenia MC² Audio produkowane są w UK.

[img:2]

Z kolei XTA Electronics to czołowa, również brytyjska firma produkująca urządzenia do zarządzania dźwiękiem wraz ze zintegrowaną zaawansowaną platformą DSP. Projektuje i tworzy ona profesjonalne, riderowe wyposażenie audio chętnie używane przez realizatorów i inżynierów na całym świecie zarówno na potrzeby tras koncertowych jak i instalacji stałych.

W chwili obecnej portfolio marki obejmuje serię wzmacniaczy z processingiem adaptacyjnym o obszernych możliwościach przetwarzania (DPA, DNA), łączności i kontroli, serię zarządzanych procesorów sygnałowych z możliwością dynamicznej equalizacji, dwukanałowe korektory graficzne oraz własne platformy programowania.

Przedwzmacniacze Wzmacniacze, końcówki mocy Nagłośnienie - akcesoria

Gdzie kupić?

XTA Electronics XTA Electronics www.audiocore.co.uk

Dystrybucja w Polsce:

ProAUDIO-AVT sp. z o.o.

adres:
ul. Graniczna 89A 54-530 Wrocław

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > MC2 Audio rozwiń listę sklepów

Pro Audio

RDL RU-NMP44 - sieciowy procesor miksujący Dante
Więcej wiadomości