Systemy intercomowe Guardian Plus od Vokkero już na polskim rynku

30 kwietnia 2019, 08:00
więcej info: LAUDA AUDIO LAUDA AUDIO tel: +48 (58) 555 06 60 www.lauda-audio.pl

Francuska firma Vokkero już niedługo zagości na polskim rynku pro audio. W jej ofercie znajdują się m.in. innowacyjne systemy intercomowe Guardian Plus.

Zestawy te wyróżniają się bezpiecznym, szyfrowanym połączeniem AES128 w standardzie full duplex i nie wymagają centralnego przełącznika lub stacji bazowej. Wyposażone w opatentowane filtry szumów zapewniają perfekcyjną jakość komunikacji w każdych, nawet najbardziej trudnych akustycznie warunkach.

 

[img:4]

 

Producent oferuje wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia pracy z systemami intercomowymi. Podstawą jest oczywiście terminal Guardian Plus, który oprócz wymienionych wcześniej zalet posiada zasięg do 1.2 km i do 12 możliwych godzin pracy na baterii. Jeżeli mowa o zasilaniu, to dedykowana stacja CHARGER AND CONFIGURATOR pozwala na jednoczesne ładowanie czterech terminali, a wbudowany ekran dotykowy umożliwia łatwą ich konfigurację.

Jeżeli mowa o łączności intercom, to w ofercie nie mogło zabraknąć zestawów słuchawkowych z mikrofonem. Tutaj wybór jest duży - od niewielkich modeli (PHO 421), pojedynczych słuchawek nausznych (MAE 410) oraz pełnoprawnych, dokładnie izolujących od hałasu modeli jak MAE 420.

 

[img:2]

 

Do zestawów przygotowane zostały również różnego rodzaju niezbędne przewody XLR, przedłużacze, adaptery, skrzynie i pokrowce ochronne oraz anteny. Guardian może także współpracować z innymi systemami intercomowymi 4-wire oraz 2-wire  poprzez użycie bezprzewodowego interfejsu - konwertera.

Dla osób potrzebujących kompletnego systemu intercomowego producent przygotował dwa, kompletne zestawy Guardian, które wyposażone zostały we wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia komunikacji. Zestawy dostępne są w wersjach dla 2-4 lub 5-8 użytkowników.

 

[img:3]

[img:1]

 

Dystrybutor - Lauda-Audio oferuje

zainteresowanym firmom możliwość prezentacji systemów demo. 

Kontakt: tel: 58-555-0660
E-mail: info@lauda-audio.pl

 

 

 
 
 
Systemy interkomowe Nagłośnienie instalacyjne Dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO)

Gdzie kupić?

Vokkero Vokkero www.vokkero.com

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade nowym dystrybutorem Beyerdynamic w Polsce
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz