Focusrite RedNet na Mistrzostwach Świata Intel Extreme Masters 2019

Focusrite RedNet na Mistrzostwach Świata Intel Extreme Masters 2019

9 maja 2019, 09:00
Producent: Focusrite
Dystrybucja: AUDIOTECH

Intel wraz z ESL, największą na świecie organizacją esportową, po raz kolejny zorganizowali Mistrzostwa Świata Intel Extreme Masters (IEM) w Katowicach. 13-letnia tradycja IEM sprawia, że jest to najdłużej funkcjonujący, globalny turniej dla profesjonalnych graczy, a dzięki rozgrywkom Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), które otrzymały od Valve Corporation status Major Championship, IEM Katowice 2019 stało się najbardziej lukratywnym wydarzeniem IEM w historii.

Przez trzy tygodnie - między 14 lutego, a 3 marca 2019 roku - 24 najlepsze drużyny z całego świata rywalizowały o lwią część puli nagród o wartości 1 miliona dolarów oraz tytuł Mistrza Świata IEM.

Taki charakter imprezy wymagał użycia wielu formatów audio, dla komunikujących się stref w katowickim spodku. System który zintegrował wszystkie punkty audio wykorzystując sieć Dante to Focusrite RedNet. Za realizację projektu audio odpowiadała firma 120dB Sound Engineering. Więcej w poniższym video z tego wydarzenia:

 

 

Czytaj także: Wóz dźwiękowy z systemem SSL w firmie 120dB

[img:1]

 

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Focusrite rozwiń listę sklepów

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz