Jordan Rudess z Dream Theater użytkownikiem produktów Radial Engineering

Jordan Rudess z Dream Theater użytkownikiem produktów Radial Engineering

10 maja 2019, 12:00
Producent: Radial

Co wybrał dla siebie z oferty marki? Key-Largo to wysokiej jakości, trzykanałowy, stereofoniczny mikser liniowy, z wejściem USB pracujący z jakością 24bit/192kHz oraz aktywny di-box z możliwością podłączenia stereofonicznego pedału głośności oraz sustain,  pętlą dla efektów zewnętrznych, obsługą MIDI poprzez USB oraz gniazdami DIN. Idealne rozwiązanie przy graniu na żywo jak i podczas sesji nagraniowej, usprawniając pracę realizatorowi oraz muzykowi.

Urządzenie, które towarzyszy Jordanowi na trasie koncertowej w 2019 roku to KL-8. Czterokanałowy, stereofoniczny mikser liniowy, redundantny interface USB pracujący z jakością 24bit/192kHz oraz aktywny di-box ze stereofoniczną pętlą dla efektów zewnętrznych która może być także wykorzystana jako 5 stereofoniczny kanał wejściowy, obsługą MIDI z gniazdami DIN. Posiada także wyjście monitorowe XLR oraz słuchawkowe.

 

[img:1]

 

Kolejne urządzenie wykorzystywane w trasie koncertowej w 2019 r. to Space Heater, ośmiokanałowy mikser/sumator z lampami 12AX8 na każdym kanale, dzięki którym uzyskać możemy w pełni lampowy przester z regulowanym napięciem Bias oraz wysokiej jakości transformatorami na szynie sumującej. Dzięki dodatkowym złączom wielopinowym ułatwia zastosowanie w studio.

 

 

FOH zespołu, Nigel Paul jest z kolei fanem produktów marki Adamson. „Adamson zasługuje na wszystkie superlatywy, którymi jest obdarzany przez najlepszych i najbardziej doświadczonych ludzi z branży audio. Gratulacje dla marki za stworzenie tak wyjątkowego I imponującego produktu”.

 

[img:2]

 

Zobacz także: Nowości od Radiala prosto z targów w USA

[img:3]

 

Miksery Di Boxy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz