Pixel Octo - sterowniki do obsługi cyfrowego oświetlenia LED od Enttec

Pixel Octo - sterowniki do obsługi cyfrowego oświetlenia LED od Enttec

15 maja 2019, 09:00
Producent: ENTTEC

Jednym z przystanków podczas naszej wycieczki po targach Prolight+Sound 2019 we Frankfucie było stanowisko firmy Enttec. Jak to na targach, mogliśmy zobaczyć już dobrze znany przekrój urządzeń tego producenta - od rozpowszechnionych już i popularnych przelotek DMX/USB, przez oświetlenie LED po oprogramowanie służące do pixel mappingu.

Nowością były sterowniki służące do obsługi cyfrowego oświetlenia LED. Pixel Octo to urządzenie wyposażone w 8 universów sterowania, które może być sterowane lub zaprogramowane za pomocą połączenia art.-net. Najnowocześniejszy Pixel Octo jest łatwy w instalacji, obsłudze i konfiguracji. Urządzenie to jest przystosowane do montażu na szynie DIN, dzięki czemu nie trzeba kombinować z jego instalacją przy montażach stałych. Dodatkowo, oprócz protokołu art.-net obsługuje sACN, KiNet oraz ESP. Cała konfiguracja odbywa się za pomocą przeglądarkowej konfiguracji. Urządzenie daje możliwość pracowania samodzielnie, bez ingerencji użytkownika, jak i w trybie live.

 

 

Dobre jest to, że nie potrzeba ogromnej wiedzy z zakresu pixel mappingu, aby stworzyć ciekawy efekt na stałej instalacji, który to będzie się wywoływał przy uruchomieniu sterownika. Dzięki wbudowanemu sterowaniu poprzez przeglądarkę, możemy stworzyć aż 100 różnych efektów, bez interwencji potężnych programów do pixel mappingu. Oczywiście urządzenie daje również możliwość podłączenia się odpowiednim protokołem do pixel mappera i stworzenie własnych profesjonalnych efektów.

Ponadto można było zobaczyć, że producent bardzo mocno stawia na swoje oprogramowanie do pixel mappingu, które rozwija w bardzo szybkim tempie i nie da się ukryć, że staje się coraz bardziej atrakcyjne.

 

Galeria zdjęć ze stoiska Enttec podczas Prolight+Sound 2019:

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

 
Oświetlenie led

Gdzie kupić?

ENTTEC

Dystrybucja w Polsce:

Mediam Sp. z o.o.

adres:
ul. Wadowicka 12 30-415 Kraków

Sklepy muzyczne > ENTTEC rozwiń listę sklepów

(prawie) wszystko o konsolecie DiGiCo Quantum 338 [live]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz