Nowe najazdy kablowe Adam Hall MiCRO 2

Nowe najazdy kablowe Adam Hall MiCRO 2

15 maja 2019, 12:00
Producent: ADAM HALL Defender
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Chyba każdy, kto kiedykolwiek pracował w terenie lub sytuacji, gdzie trzeba było wykonywać długie trasy kablowe docenił zastosowanie specjalistycznych najazdów kablowych. Ich podstawowym zadaniem nie tylko jest ochrona przed deptaniem, przejeżdżaniem i fizycznym zniszczeniem (często nie-tanich) kabli. Odpowiadają one również za ich zabezpieczenie przed negatywnym wpływem różnego rodzaju olejów, kwasów i rozpuszczalników.

Właśnie z tego powodu tego typu najazdy powinny być dobrze wykonane i posiadać aktualne atesty. Firma Adam Hall od lat posiada w swojej ofercie bogatą serię różnego rodzaju najazdów kablowych - od niewielkich, do użytku wewnętrznego, po potężne, którym niestraszne nawet najbardziej wymagające warunki estradowe. W ostatnim czasie światu zaprezentowany został całkowicie nowy model najazdu o nazwie Defender MiCRO 2.

 

 

Jest to niewielki, bardzo kompaktowy najazd kablowy, który wykonany został w najnowszej technologii 3D LaserGrip. Na jego pokładzie znalazły się dwa kanały kablowe 35 x 30 mm, które przykryte są bardzo wytrzymałym materiałem (maks. nacisk 2 t / 20 x 20 cm) o opatentowanym systemie blokowania i samoczyszczącego zawiasu. Wykonany z termoplastycznego elastomeru poliuretanowego (TPU) zapewnia doskonałą odporność na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i posiada certyfikaty DIN 4 102, DIN 31000 i EN 61537.

MiCRO 2 o wymiarach 1005 x 273 x 48 mm i wadze 5.2 kg dostępny jest w cenie 439 zł, która uwzględnia 5 - letnią gwarancję producenta.

 

[img:5]

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

 
Nagłośnienie - akcesoria

Gdzie kupić?

ADAM HALL ADAM HALL www.adamhall.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ADAM HALL rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Defender Defender

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Defender rozwiń listę sklepów

"Udało się stworzyć coś fantastycznego!" - projekt i realizacja nagłośnienia w Teatrze Muzycznym Roma [VIDEO]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz