Jacek "Jacko" Nowak - Świeża perkusyjna krew w Kat&Roman Kostrzewski

Jacek "Jacko" Nowak - Świeża perkusyjna krew w Kat&Roman Kostrzewski

21 maja 2019, 13:00
autor: Paweł Ostrowski

Nasz portal to nie tylko suche fakty, informacje i porady, ale również promocja wyjątkowych wydarzeń i osób wartych uwagi. Tym razem przedstawiamy utalentowanego perkusistę z dużym potencjałem wykonawczym, który debiutuje jako garowy w Kat&Roman Kostrzewski i ma szansę sporo "namieszać" w polskiej muzyce ciężkiego gatunku. Przed Wami - Jacek "Jacko" Nowak w paru ujęciach słownych, ale i zdjęciowych...

1 marca 2019 roku światło dzienne ujrzał nowy album legendy polskiej sceny metalowej Kat&Roman Kostrzewski - „Popiór”. Jacko, jako nowa krew w zespole, współtworzył ten album. 

 

[img:3]

 

Jacek Nowak „bębnił” wcześniej w Virgin Snatch oraz u Marka Piekarczyka, jednak przyszedł czas na zmiany zarówno personalne jak i muzyczne. Kat&Roman Kostrzewski to nowo tworząca się historia w życiu krakowskiego perkusisty. Pierwsza część trasy „Popiór” pokazała jak dobrze publiczność odbiera zarówno nowe wydawnictwo jak i „nową” perkusję. 

 

[img:2]

 

Z pewnością jesienią, tym którzy nie widzieli jeszcze Kat&Roman Kostrzewski na żywo w tym składzie dane będzie na własne oczy i uszy ocenić nowego „garowego”. 

 

[img:1]

 

Wydanie „Popióra” zaowocowało perkusyjną sesją zdjęciową, wykonaną w Game Over Cycles w Rzeszowie, polskiej manufakturze customowych motocykli. Była to sesja nieprzypadkowa, gdyż Jacko od lat związany jest z Harley Davidsonem, a GOC słynie z najbardziej odjechanych projektów motocykli tej marki.  

 

[img:4]

 

Aktualny sprzęt Jacko:

 
  • Bębny: PEARL Masters Premium
  • Stopy: Pearl Eliminator
  • Talerze: TURKISH
  • Naciągi: EVANS
  • Pałki: Promark
  • Odsłuch: Custom Art

 

[img:5]

 

FB Jacko: https://www.facebook.com/Jacek-Jacko-Nowak-127923820905036

Foto: Ilona Matuszewska https://www.facebook.com/ilonamatuszewskaphotography

FB Kat'a: https://m.facebook.com/profile.php?id=2160794370651349&ref=content_filter

więcej: www.kat-rk.pl
Akustyczne

Perkusja

Mariusz Mocarski endorserem HingeStix
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz