Catapult Mini System - Katapulta dźwięku od Radial Engineering

Catapult Mini System - Katapulta dźwięku od Radial Engineering

22 maja 2019, 12:00
Producent: Radial

Kabel ethernet, sieciowy, internetowy, skrętka. Kto powiedział, że musi służyć do przekazywania wyłącznie sygnałów cyfrowych? Tak się składa, że jego budowa jest idealną podstawą do stworzenia… 4-kanałowego, analogowego snake’a audio. Na taki pomysł wpadli m.in. inżynierowie z firmy Radial, którzy w ostatnim czasie zaprezentowali światu właśnie taki produkt - 4-Channel Cat 5 Audio Snake.

Catapult Mini System przekazuje cztery kanały, w pełni zbalansowanego audio po tradycyjnej, ekranowanej skrętce Cat 5/6. Urządzenie w pełni wykorzystuje zalety tego typu przewodu przesyłając dźwięk bez jakichkolwiek zakłóceń czy interferencji, a jako, że jest to konstrukcja całkowicie analogowa nie ma potrzeby korzystania z dodatkowego przetwornika AD/DA czy też zasilania. Nie można też zapomnieć, że kabel ethernet jest o wiele tańszy niż choćby najbardziej ekonomiczny, tradycyjny snake audio o podobnej długości.

 

[img:1]

 

Całość dostępna jest w trzech wersjach - ze złączami XLR męskimi, żeńskimi oraz ¼" TRS. Wszystkie moduły Radial Catapult są ze sobą w pełni kompatybilne i można je dowolnie łączyć, konwertując jednocześnie sygnał np. z XLR na TRS. Urządzenia wykonane zostały w wytrzymałych, metalowych obudowach pokrytych farbą proszkową, a dodatkowo wszystkie wtyki posiadają kolorowe oznaczenia i przewody zabezpieczone oplotem.

 

[img:2]
Kable, przewody, złącza Inne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ProAUDIO-AVT sp. z o.o.

adres:
ul. Graniczna 89A 54-530 Wrocław

Pro Audio

Meyer Sound ULTRA‑X80 - najmocniejszy członek rodziny ULTRA
Więcej wiadomości