Nowa płyta i teledysk od Flames Among Hatred!

Nowa płyta i teledysk od Flames Among Hatred!

23 maja 2019, 11:00

Nasz redakcyjny kolega, Marcin Lewicki z Drum School nie próżnuje. Wideo z lekcjami gry na perkusji czy warsztaty perkusyjne to tylko niektóre obszary działań, z których znany jest Marcin. Teraz zaskakuje nas płytą swojego zespołu: Flames Among Hatred.

Jeśli prześledzimy zespoły, w których udziela się Marcin, to bardzo szybko można wysnuć wniosek, że stylistyka, która jest mu najbliższa, to hardcore i metal. Nie inaczej jest tym razem. FAH to zespół metalcore, choć nie do końca, bo można odnaleźć tutaj fascynację takimi grupami jak Slayer czy Sepultura.

 

[img:1]

 

Ten wybuchowy miks doprowadził do wydania EP`ki w 2019 roku. Jak sami piszą na swojej stronie: "Debiutancki album Flames Among Hatred, zawierający cztery bezkompromisowe utwory. Na płycie znalazły się: One Shot One Kill, Sinner, Necrosis, Dead Man`s Confession". Wszystkie utwory zostały udostępnione na YouTubie (sprawdź tutaj). Singiel promujący płytę to One Shot One Kill i do niego został nakręcony teledysk:

 

 

Płytę w fizycznej postaci, możecie nabyć w sklepie internetowym zespołu: 

http://www.flamesamonghatred.com/produkt/flames-among-hatred-cd/

Informacji o nadchodzących koncertach szukajcie na stronie zespołu oraz na fanpage: 

http://www.flamesamonghatred.com/

https://www.facebook.com/flamesamonghatred 

 

Orange idzie w gitary - i to solidnie!
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz