Minuit Une IVL w programie TV Twoja twarz brzmi znajomo

Minuit Une IVL w programie TV Twoja twarz brzmi znajomo

27 maja 2019, 10:00
Producent: Minuit Une

Cztery urządzenia IVL Carre firmy Minuit Une zostały wykorzystane w finałowym odcinku 11. edycji programu telewizyjnego Twoja twarz brzmi znajomo. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej technologii IVL Lighting to jedyne urządzenia "laserowe", których bez obaw można używać w produkcjach telewizyjnych.

Oświetlenie technologii IVL, opracowane przez Minuit Une nie stanowi standardowej projekcji światła przechodzącego z punktu A do punktu B. Swoistość oprawy oświetleniowej Minuit Une polega na emitowaniu światła w formie płaszczyzny o zasięgu 360°, dopasowującej się do całkowitej objętości oświetlanej przestrzeni.

 

[img:1]

 

Oświetlenie w technologii IVL opiera się na nowym sposobie wykorzystania laserowego źródła światła, znacznie zmiękczonego dzięki zastosowaniu ekskluzywnego, opatentowanego urządzenia. Zmniejsza bezpieczny dystans świecenia do odległości 3 lub 5 metrów (w zależności od lokalnie obowiązujących przepisów), ponadto daje możliwość bezpiecznego skanowania publiczności.

 

 

Źródłem światła urządzeń IVL jest laser, lecz... nie jest ono kontrolowane jak laser, nie wygląda jak laser, nie posiada koloru charakterystycznego dla lasera... dlatego nie jest laserem!

Twoja twarz brzmi znajomo to program rozrywkowy emitowany na antenie telewizji Polsat od 8 marca 2014, oparty na hiszpańskim formacie Your Face Sounds Familiar.

 

[img:2]

 
więcej: minuitune.com
Efekty / Lasery Lasery

Gdzie kupić?

Minuit Une Minuit Une minuitune.com

Dystrybucja w Polsce:

Oświetlenie

Anolis, czyli oświetlenie architektoniczne z sercem Robe
Więcej wiadomości