Znane i lubiane modele A3 oraz A6 wciąż w katalogu Admira!

Znane i lubiane modele A3 oraz A6 wciąż w katalogu Admira!

5 czerwca 2019, 10:00
Producent: admira
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Firma Admira została założona w 1944 roku przez Enrique Keller Fritsch’a i szybko stała się największą wytwórnią instrumentów muzycznych w Hiszpanii. W Polsce od lat instrumenty Admira cenione są za doskonałe połączenie ceny oraz jakości, których najlepszym przykładem są modele A3 oraz A6. 

 

 

Dzięki badaniom i programowi rozwojowemu, Admira była w stanie wypracować najwyższą jakość i trwałość swoich gitar. Właśnie dlatego z powodzeniem podbija wymagające rynki Zachodniej Europy, Korei oraz Chin. By wytworzyć wiele różnych modeli gitar, Enrique Keller opracował w swojej fabryce w Zarautz unikalne metody leżakowania i obróbki delikatnego drewna. Jest ono sprowadzane z Niemiec, Afryki, Indii oraz Kanady, co uzmysławia jak daleko docierają specjaliści z Admiry.

Technologia produkcji, selekcja drewna najwyższej jakości oraz wytężona praca zespołu ludzi, którzy naprawdę kochają gitary. Właśnie to sprawiło, że Admira to najpopularniejsze gitary hiszpańskie na świecie!

 

[img:1]

 

Admira A6 to gitara  klasyczna w rozmiarze 4/4 jest wykonana z klasycznego połączenia litego cedru i drewna różanego. Model ten posiada wzmocnioną mahoniową szyję z drewna różanego. Wykończona na wysoki połysk.

 

[img:2]

 

Admira A3 to gitara klasyczna o pełnym i szlachetnym brzmieniu. bardzo dobra jakość wykonania i wygoda gry spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających muzyków.

 

 

Gitary Klasyczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > admira rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowości w serii Vintage Pedals od Orange
Więcej wiadomości