Guitto przedstawia serię pedalboardów GPB

Guitto przedstawia serię pedalboardów GPB

14 czerwca 2019, 10:00
Producent: Joyo
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Guitto to nowa nazwa w świecie gitarowym, za którą stoi sprawdzona załoga fachowców z firmy Joyo. Marka ta ma za zadanie produkcję akcesoriów gitarowych, a pierwszym efektem tych starań jest linia pedalboardów GPB.

[img:1]

 

Guitto GPB to seria lekkich i niezwykle mobilnych pedalbordów, które dostępne są w trzech rozmiarach (GPB-01, GPB-02, GPB-03), od kompaktowego mini pedalboardu po pełnowymiarowy model. To co odróżnia produkt Guitto od konkurencji to specjalne uchwyty pozwalające na montaż efektów.

Uchwyty te pozwalają całkowicie zrezygnować z mało praktycznych i brudzących się taśm dwustronnych. Innym plusem jest specjalnie zaprojektowana przestrzeń na zasilacz do efektów, co dodatkowo maksymalizuje funkcjonalność tych urządzeń. 

 

[img:2]

 

Wymiary pedalboardów:

 
  • GPB-01: 517 × 180 mm
  • GPB-02: 517 × 332 mm
  • GPB-03: 667 × 332 mm

 

więcej: joyoaudio.com
Akcesoria gitarowe Pozostałe akcesoria

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Joyo rozwiń listę sklepów

Gitara

Mustang Micro to nie kucyk - to pełnoprawny ogier!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz