Łatwiejsze zarządzanie dźwiękiem od Dynacord - SONICUE

12 czerwca 2019, 12:00
więcej info: Audio Plus Sp. z o.o.

Żyjemy w czasach, gdzie nawet ogromnymi systemami głośnikowymi możemy zarządzać kilkoma kliknięciami na niewielkim, bezprzewodowym tablecie. Są to bardzo istotne i przyjazne udogodnienia, które stosuje coraz więcej producentów nagłośnienia. W ostatnim czasie również firma Dynacord zaprezentowała swoje podejście na ten temat.

SONICUE Sound System Software to nowoczesne oprogramowanie zarządzające, dedykowane do wzmacniaczy Dynacord TGX i IPX, a także wszystkich innych modeli wyposażonych w moduły RCM-28 OMNEO i DSP. Specjalnie zaprojektowany interfejs na jednym ekranie prezentuje wszystkie, najważniejsze parametry systemu oraz umożliwia szybkie i łatwe, dokładne dostrojenie całości.

 

 

Multi-okienkowy interfejs może być dostosowany do wymagań użytkownika tak, aby wyświetlał tylko niezbędne w danej chwili informacje i mógł zostać obsłużony również przez osoby, które nie miały wcześniej do czynienia z tego typu aplikacją. Zoptymalizowany design może być również dowolnie przybliżany i modyfikowany tak, aby był czytelny w nawet najbardziej wymagających warunkach estradowych.

Oprogramowanie SONICUE jest aktualnie dostępne bezpłatnie na systemy Windows, a w niedalekiej przyszłości również na OSX, iOS, Android i Linux.

 

[img:1]

[img:2]

 
więcej: dynacord.com
Wzmacniacze, końcówki mocy

Gdzie kupić?

Dynacord Pro Audio Dynacord Pro Audio www.dynacord.com

Dystrybucja w Polsce:

Rusza SoundTrade Roadshow 2020 - warsztaty produktowo-techniczne
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz