Brauner aktualizuje ofertę mikrofonów studyjnych

Brauner aktualizuje ofertę mikrofonów studyjnych

12 czerwca 2019, 09:00
Producent: Brauner Microphones
Dystrybucja: AUDIOTECH

Mikrofony pojemnościowe niemieckiej firmy Brauner to gwarancja jakości i referencyjnego brzmienia w wielu studiach nagrań na całym świecie. Producent nieustannie udoskonala swoje produkty.

 

Poniżej kilka aktualności od firmy Brauner:

  • Mikrofon Valvet dostarczany jest teraz w większej walizce, ponieważ producent zdecydował się na umieszczenie w niej dedykowanego popfiltra gratis.
  • Zmodyfikowane zawieszenie BMS 2 (dotyczy mikrofonów Valvet, Valvet X, Phantom i Phantera) ruchome jest teraz nie tylko w pozycji „góra / dół”, ale dodatkowo „lewo / prawo” i odpowiednio zabezpieczone by ustabilizować nową pozycję.
  • Ulepszenie złączy w mikrofonach lampowych - dzięki temu o wiele łatwiej jest przykręcić kabel łączący mikrofon z zasilaczem.

 

Aktualizacja złącza i zawieszenia do nowego standardu może dotyczyć wszystkich aktualnych użytkowników mikrofonów Brauner.

 

[img:1]

 

[img:2]

 

Mikrofony Pojemnościowe

Gdzie kupić?

Brauner Microphones Brauner Microphones brauner-microphones.de

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Brauner Microphones rozwiń listę sklepów

HiFi

Ciekawe instalacje: L-Acoustics w Teatrze Wielkim w Warszawie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz