InfoComm'19: Nowa seria procesorów MX od XTA

InfoComm'19: Nowa seria procesorów MX od XTA

19 czerwca 2019, 11:00
Producent: XTA Electronics

Podczas realizacji obszernych i ważnych wydarzeń nie ma czasu na pomyłki i ich naprawy. Bez względu na to, co się zdarzy zawsze potrzebny jest backup, i jeszcze dodatkowo backup backupów. Sygnał płynący z konsolety do systemów głośnikowych musi być nienaruszony. Swój pomysł na rozwiązanie tego problemu zaprezentowała podczas tegorocznych targów InfoComm firma XTA.

MX36 - bo o tym urządzeniu mowa, to zaawansowany, lecz bardzo prosty w obsłudze procesor, którego zadaniem jest przekierowywanie wyjść konsolet do systemu głośnikowego. Wyposażony w 36 wejść, łączność AES (wszystkie z SRC) i Dante zapewnia multum możliwości połączeniowych w kompaktowej obudowie 2U. Wejścia ułożone zostały w zestawy czterech, tradycyjnych układów LR, Front Fill i Sub.

 

[img:1]

 

Procesor automatycznie sprawdza integralność sygnału i w momencie wykrycia jakichkolwiek zakłóceń w czasie rzeczywistym, bez żadnej przerwy przełączy się na stabilne łącze. Użytkownik może również bardzo łatwo zmienić tor sygnału poprzez wciśnięcie przycisków “Console Select”. Istnieje również możliwość podłączenia mikrofonu lub dowolnego źródła stereo, które może służyć do np. odtwarzania muzyki w tle bez potrzeby kierowania jej przez główną konsoletę.

Wszystkie funkcje sterownika mogą być zablokowane, uniemożliwiając dostęp do jego funkcji osobom niepowołanym. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają dwa, niezależne wejścia źródeł zasilania.

 

[img:2]

 
Procesory dźwięku

Gdzie kupić?

XTA Electronics XTA Electronics www.audiocore.co.uk

Dystrybucja w Polsce:

ProAUDIO-AVT sp. z o.o.

adres:
ul. Graniczna 89A 54-530 Wrocław

HiFi

SolaFrame Studio - Nowa głowica dla teatrów od HES
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz