InfoComm'19: Systemy interkomowe MicroCom od Pliant Technologies

InfoComm'19: Systemy interkomowe MicroCom od Pliant Technologies

18 czerwca 2019, 11:00
Producent: Pliant Technologies
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Pliant Technologies to znany, amerykański producent scenicznych systemów intercomowych. W tym roku w szczególności skupia się on na promocji swoich najnowszych, budżetowych zestawów MicroCom, które po raz pierwszy zaprezentowane zostały na targach InfoComm. Aktualnie seria składa się z modelu 900M i szerokiej gamy zestawów słuchawkowych.

MicroCom 900M to proste i przystępne cenowo rozwiązanie intercomowe, które zapewnia jednokanałową pracę w systemie full-duplex 900MHz. Oprócz tego, całość posiada technologię szyfrowania FHSS, odporną na zachlapania konstrukcję, niską latencję (<35 ms) oraz ponad 10 godzinną pracę na baterii.

 

[img:1]

Od dłuższego czasu dostawaliśmy od użytkowników propozycje stworzenia przystępnego cenowo systemu intercom. W związku z tym z ogromną przyjemnością dodajemy do naszej oferty zestawy MicroCom. Od teraz możemy z pewnością powiedzieć, że produkujemy systemy dla każdego, jednak o nienaruszonej, najwyższej jakości, z której znana jest Pliant Technologies.

Peter Amos - Pliant Technologies

 

Zestawy MicroCom świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju sytuacjach eventowych, szkołach, małych koncertach, a także do użytku prywatnego dla fotografów, techników itp.

 

Nagłośnienie instalacyjne Dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO) Systemy interkomowe

Gdzie kupić?

Pliant Technologies Pliant Technologies plianttechnologies.com

Dystrybucja w Polsce:

Ośrodek Kultury w Niemodlinie nagłośniony przez JBL SRX 900
Więcej wiadomości