Nowy mediaserwer Disguise dx 2c

Nowy mediaserwer Disguise dx 2c

17 czerwca 2019, 15:00
Producent: Disguise
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

Otrzymaliśmy od dystrybutora Prolight krótką notkę prasową o najnowszym mediaserwerze disguise dx 2c. Wiadomość tak gorąca, że nie ma zbyt wiele informacji nawet na stronie producenta, stąd dziś FlashNews, jednak już wkrótce zdobędziemy dla Was znaczenie więcej szczegółów na temat urządzenia. 

Niektórych marek nie trzeba przedstawiać, to ona kształtują rynek sceniczny odpowiadając na coraz bardziej rosnące wymagania i postęp technologiczny. Taką firmą jest disguise, której mediaserwery zdominowały rynek światowy. Potrzeby są jednak coraz większe, szczególnie jeśli chodzi o generowanie efektów na żywo, a oczekiwania rosną. Odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku jest zaprezentowany 13 czerwca nowy, najmocniejszy na rynku mediaserwer gx 2c.

Jeszcze większa moc obliczeniowa procesorów graficznych, większe możliwości przechwytywania i przechowywania danych, technologia disguise VFC i zintegrowana licencja odtwarzania Notch, a to tylko niektóre funkcjonalności, jakie znajdą się w tym urządzeniu. Więcej informacji na temat tego urządzenia znajdziecie na stronie dystrybutora marki disguise, firmy Prolight.”

Mediaserwery Projektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków
Nowa dywizja Adam Hall Group
Więcej wiadomości