Nowe serce dla miksera cyfrowego QSC TouchMix-30 Pro

Nowe serce dla miksera cyfrowego QSC TouchMix-30 Pro

19 czerwca 2019, 13:00
Producent: QSC Audio
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Dla wszystkich posiadaczy miksera cyfrowego TouchMix-30 Pro mamy świetną wiadomość. Producent w dniu dzisiejszym zaktualizował oprogramowanie, które nadaje mu szereg nowych funkcji oraz usprawnień. Należy dodać, że nie jest to kroczek tylko poważny krok podnoszący poziom uniwersalności zastosowań miksera. Co nowego? zaczynamy

Zaktualizowany do nowej wersji firmware’u v2.0 model TouchMix-30 Pro w jeszcze większym stopniu odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, oferując m.in.:

  • nową funkcję niestandardowych banków tłumików, dającą możliwość przypisania trzech banków
    tłumików, każdy z ośmioma kanałami, które są zapisywane jako element sceny miksera
  • możliwość współpracy z zewnętrznymi kontrolerami i platformami sterującymi innych producentów z obsługą zmotoryzowanych tłumików (QSC TouchMix-30 Pro jest kompatybilny z takimi kotrolerami jak: iCon Platform M+, Behringer XTouch Compact oraz PreSonus FaderPort 8)
  • 28 nowych presetów instrumentów (cajon, akordeon, harmonijka ustna, ukulele, wiolonczela,
    klarnet, różne instrumenty perkusyjne oraz wiele innych)
  • presety dla aktywnych kompaktowych systemów głośnikowych QSC z serii CP, które są dostępne bezpośrednio w mikserze, jak również sugerowane ustawienia wzmocnienia wejściowego dla głośników CP8 oraz CP12

 

Komentarz przedstawiciela z QSC:

Wsłuchiwanie się i reagowanie na potrzeby naszych klientów zawsze było priorytetem dla QSC. TouchMix-30 Pro już dawno udowodnił, że jest niesamowitym narzędziem, które pozwala użytkownikom uzyskać doskonałe rezultaty, a z nowym oprogramowaniem sprzętowym jest obecnie absolutnie najlepszym w swojej klasie kompaktowym mikserem cyfrowym na rynku. Jesteśmy naprawdę dumni z wprowadzonych zmian i wiemy, że nasi klienci docenią nowe funkcje i ulepszenia - stwierdza Jon Graves, QSC Mixer Product Manager.

 

Dla kogo mikser TouchMix-30 Pro?

Doskonały dla profesjonalistów zajmujących się produkcją widowisk, muzyków oraz zespołów, a także do wykorzystania w obiektach z występami na żywo, cyfrowy mikser TouchMix-30 Pro oferuje 32 kanały miksowania dźwięku (24 mikrofonowo-liniowe, 6 liniowych oraz USB stereo), a także 16 wyjść, co razem zapewnia ogromną elastyczność zarządzania sygnałami w szerokim zakresie zastosowań.

Zaawansowane rozwiązania takie jak: przedwzmacniacze mikrofonowe Class-A, kreatory ustawień Anti-Feedback oraz Room tuning, dwa niezależne 24-kanałowe automatyczne miksery mikrofonowe, dwa analizatory czasu rzeczywistego (RTA), matryca komutacyjna, funkcja bezpośredniego rejestrowania 32 kanałów na napęd zewnętrzny oraz interfejs DAW z komputerami MacOS oraz Windows sprawiają, że TouchMix-30 Pro jest w równym stopniu użyteczny w aplikacjach związanych z profesjonalnym dźwiękiem na żywo, jak również w systemach rejestracji dźwięku.

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4] 

 

Miksery Cyfrowe Oprogramowanie i DAW Inne Interfejsy audio FireWire USB Rejestracja mobilna Procesory dźwięku

Gdzie kupić?

QSC Audio QSC Audio www.qscaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > QSC Audio rozwiń listę sklepów

Studio

Q-SYS ogłasza kolejną ewolucję swojej platformy programowej
Więcej wiadomości